Reklama

Eurowizja: Grzeczne dziewczyny z Dezire

Grupa Dezire, tworząca muzykę soul / r'n'b, znalazła się w finale krajowych eliminacji do konkursu Eurowizji, z piosenką "Good Girl". Obie wokalistki, Maja Studzińska i Ania Rusowicz, w rozmowie z INTERIA.PL przekonują, że są właśnie takimi tytułowymi "dobrymi i grzecznymi dziewczynami". Czy tak faktycznie jest, możecie sprawdzić oglądając teledysk do tego nagrania, który wyreżyserowała Anna Maliszewska, ceniona autorka klipów.

Maliszewska ostatnio nakręciła m.in. "Mimo wszystko" grupy Hey i "Złotą bramę" Beaty Kozidrak. Ma na koncie także m.in. Grand Prix Festiwalu Wideoklipów "Yach Film", za "Ostatni raz" Reni Jusis (2004).

Reklama

- Ten teledysk nie opowiada konkretnej historii. Była taka wizja, aby to był klip bardzo obrazkowy. Są to bardzo eleganckie ujęcia, takie glamour.

- Jest mały wątek fabularny, w którym pojawia się tancerka Edytka Herbuś z programu "Taniec z gwiazdami", która gra rolę niegrzecznej dziewczynki - opowiadają nam Maja i Ania.

- Kręcenie klipu było bardzo ciekawe. Było bardzo przyjemnie, panował fajny klimat i dobra atmosfera. Dzień przed rozpoczęciem zdjęć dowiedziałyśmy się, że na plan przyjedzie czarne Porsche Carrera. Wszyscy do niego wsiadali i testowali.

- Samochód był nowiusieńki, prosto z salonu, nie miał nawet blach. Nie można było nim jednak pojeździć, bo studio jest za małe i nie przystosowane do jeżdżenia autem - śmieją się wokalistki.

Autorami utworu "Good Girl" są: Maja, Ania i klawiszowiec Bartek Gasiul. Tekst napisała Maja.

Wbrew tytułowi, piosenka na Eurowizję nie opowiada o grzecznej dziewczynie.

- Ten utwór to zmyłka, bo opowiada właśnie o tej złej dziewczynie. Chodzi o jakieś alter ego, tkwiące prawdopodobnie w każdej kobiecie.

- Ta piosenka jest o tym, że są takie momenty, w których każda kobitka jakoś się zapomina, daje się ponieść i wtedy z niej wyłazi "ta zła" - wyjaśniły nam dziewczyny z Dezire.

Maja i Ania przekonują nas, że są dobrymi, grzecznymi, ułożonymi i sympatycznymi dziewczynami. Zapytaliśmy je zatem, w jakich sytuacjach stają się niegrzeczne?

- Przy klipie troszkę to wychodziło - śmieją się wokalistki.

- Staramy się jednak, by nie wychodziły z nas rzeczy, które są kompromitujące, lub żeby trzeba było się ich wstydzić. Naszym zdaniem gdyby kobieta czegoś takiego, od czasu do czasu, nie pokazała, to byłaby ciapą, a nie fajną, intrygującą kobietą - podsumowują "dobre dziewczyny" z Dezire w rozmowie z INTERIA.PL.

Zobacz galerię zdjęć z planu teledysku "Good Girl" grupy Dezire.

Kto Waszym zdaniem powinien reprezentować Polskę na Eurowizji? Zapraszamy do głosowania w naszej ankiecie!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje