Reklama

Reklama

Eurowizja 2020: Kto będzie oceniał uczestników "Szansy na sukces"?

Michał Szpak, Cleo oraz Gromee mają oceniać uczestników eliminacji do Eurowizji, które zostaną przeprowadzone w "Szansie na sukces" – donosi Plejada. Odcinki zostaną nagrane pod koniec stycznia, a wyemitowane w lutym.

Michał Szpak pojawi się w "Szansie na sukces" w roli jurora

Przypomnijmy, że na początku 2020 roku TVP ujawniła, że reprezentant Polski na Eurowizję 2020 zostanie wybrany w programie "Szansa na sukces". W ten sposób wyłoniono Viki Gabor (sprawdź!) do konkursu Eurowizji Junior 2019.

Krajowe eliminacje zostaną przeprowadzone w programie w dniach 2-23 lutego. Prowadzącym reaktywowanej "Szansy" jest Artur Orzech, stały komentator konkursów Eurowizji.

W pierwszym etapie wyłonieni zostaną uczestnicy (casting na podstawie zgłoszeń; kwalifikacji dokona Komisja Konkursowa wybrana przez TVP), którzy wezmą udział w trzech odcinkach specjalnych. Zwycięzcy odcinków zmierzą się w finale podczas którego wyłoniony zostanie polski reprezentant na Eurowizję.

Reklama

Jak donosi Plejada jurorami trzech wspomnianych odcinków będą: Michał Szpak, Cleo oraz Gromee.

Pierwszym zespołem, który oficjalnie potwierdził swój udział w "Szansie na sukces" jest formacja disco polo Daj To Głośniej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama