Reklama

Enrique Iglesias wciąż nie odzyskał czucia w palcu ręki

Enrique Iglesias stracił czucie w palcu ręki po tym, jak podczas swojego koncertu w Meksyku, w zeszłym roku, próbował złapać dron robiący zdjęcia publiczności.

Enrique Iglesias nie odzyskał sprawności po wypadku

Przypomnijmy, że do przykrego w skutkach zdarzenia doszło w trakcie koncertu Enrique Iglesiasa w meksykańskiej Tijuanie, w maju 2015 roku. Gwiazdor chciał złapać latający dron, ale skończyło się na przecięciu palców ręki.

Reklama

Po tym wszystkim Iglesias nie posłuchał rad swoich współpracowników i kontynuował śpiewanie, a swoją krwią namalował na koszulce serce.

Jak się później okazało, jego obrażenia były bardziej poważne. Lekarze zdiagnozowali złamanie, a gwiazdor przeszedł operację rekonstrukcji palców.

Ponad rok od wypadku, Iglesias opowiedział w wywiadzie w hiszpańskim programie telewizyjnym "Primer Impacto", że wciąż ponosi skutki tego, co się wydarzyło.

"Szczerze, wciąż nic nie czuję w tym palcu - mówił wokalista i dodał - Nie czuję nic od paznokcia i powyżej".

W rozmowie Iglesias wspominał moment wypadku w Meksyku.

"Będąc z wami szczery, z całą tą adrenaliną, nie czułem za dużo. Byłem naprawdę zaskoczony ilością krwi, którą traciłem. Trochę się wstydziłem i było mi głupio przed fanami, zwłaszcza przed grupą, która stała naprzeciwko mnie" - opowiadał hiszpański gwiazdor.

"Za każdym razem, jak poruszyłem ręką, można było zobaczyć wszędzie krew. I w tamtym momencie nie zdawałem sobie sprawy z tego, jak było to poważne, ponieważ nie czułem bólu. Ból poczułem po operacji. Naprawdę, to co zrobiłem było wielką głupotą" - wyznał na koniec Iglesias.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Enrique Iglesias

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje