Reklama

Reklama

Enrique Iglesias i Pitbull ruszają do Miami ("Move to Miami")

Latynoscy gwiazdorzy Enrique Iglesias i Pitbull ponownie połączyli siły, by nagrać piosenkę "Move to Miami".

Pitbull i Enrique Iglesias ponownie połączyli siły

Po ogromnym sukcesie piosenki "Subeme la Radio" (jedno z najpopularniejszych nagrań 2017 r. - ponad miliard odsłon) Enrique Iglesias wypuścił teledysk do utworu "El Baño" z udziałem Bad Bunny'ego, który w ciągu trzech miesięcy zanotował ponad 220 mln odtworzeń.

Teraz hiszpański wokalista prezentuje piosenkę "Move to Miami", w której towarzyszy mu stary druh Pitbull.

To już w sumie 12. ich wspólny utwór, pierwszy od czasu "Messin' Around" z 2016 r.

Dotychczas największą popularnością z ich wspólnych produkcji cieszył się "I Like It", który na amerykańskiej i brytyjskiej liście dotarł do 4. miejsca.

Reklama

"Nigdy nie byłem bardziej podekscytowany. Pitbull i ja mamy nadzieję, że będziecie się równie dobrze bawić słuchając tej piosenki, jak my podczas jej tworzenia. Wiemy, że to nie jest możliwe bez najbardziej niesamowitych i oddanych fanów na całym świecie i nie jestem w stanie wam wystarczająco podziękować za wszystko, co dla nas robicie" - nie może ukryć radości Enrique Iglesias.

"Obserwuję wasze posty w mediach społecznościowych i uwielbiam wszystkie rzeczy, które zrobiliście z tą piosenką - od coverów po nagrania wideo. Nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę te wszystkie taneczne klipy, covery, akustyczne wersje i to, co jeszcze zrobicie z tą piosenką" - dodaje wokalista.

"Move to Miami" to kolejna zapowiedź nadchodzącej płyty Iglesiasa. Wcześniej poznaliśmy single "Duele el Corazón", "Subeme la Radio", "El Baño"i "Nos Fuimos Lejos".

Sprawdź tekst piosenki "El Baño" w serwisie Teksciory.pl

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Enrique Iglesias | Pitbull

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje