Reklama

Reklama

Emeli Sandé powraca: Nowa piosenka "Hurts"

16 września nowym singel "Hurts" zaprezentuje wracająca po sukcesie debiutanckiego albumu "Our Version of Events" wokalistka Emeli Sandé.

16 września nowym singel "Hurts" zaprezentuje wracająca po sukcesie debiutanckiego albumu "Our Version of Events" wokalistka Emeli Sandé.
Emeli Sandé szykuje singel "Hurts" /oficjalna strona wykonawcy

"Chciałam opublikować ten singel jako pierwszy ponieważ zawiera wszystko to, o czym przez bardzo długi czas milczałam. To prawdziwa eksplozja wszystkiego, co chciałam wyrazić lata temu. Nie chciałam już nic więcej skrywać" - podkreśla Emeli Sandé.

Wiele się wydarzyło w życiu Sandé w przeciągu ostatnich czterech lat od momentu ogromnego sukcesu, jakim była premiera jej debiutanckiego albumu "Our Version Of Events". Płyta była nie tylko najlepiej sprzedającym się albumem w roku 2012 i drugim najlepiej sprzedającym się za rok 2013, ale także otrzymał status siedmiokrotnej Platyny i sprzedał się w ponad 4,6 milionów kopii na świecie.

Reklama

Za swój debiut Brytyjka otrzymała wiele nagród, w tym trzy Brit Awards a także nagrody magazynów: Q Magazine, Elle, Harpers i GQ.

Pod koniec 2013 roku Sandé była wyczerpana a stres, który jej towarzyszył przekładał się na jej bliskie relacje. "Brzmi to trochę dramatycznie ale chciałam zniknąć. Czułam się przygnieciona wrażeniem, że wszystko zmierzało ku końcowi. I powoli tak się stawało..." - mówi.

"W przeszłości czułam się jak szybkowar czekający na zepsucie. Musiałam zatrzymać się, przyjrzeć się sobie i zdać sobie sprawę kim naprawdę jestem. To była najważniejsza lekcja dla mnie, nauczyłam się co to znaczy czuć się ze sobą komfortowo oraz co chcę przekazać" - przekonuje 29-latka.

"Hurts" oraz pozostałe utwory z nadchodzącego albumu Sandé wyznaczają nowy rozdział w jej życiu. "Jestem dumna z pierwszego albumu i wdzięczna losowi za doświadczenia z tamtego okresu, ale teraz jestem znacznie bardziej szczęśliwa z nowym albumem i w miejscu gdzie się znajduję".

Sprawdź fragment utworu "Hurts" w serwisie Teksciory.pl!

Producentami oraz współautorami tekstu singla "Hurts" są Mac & Phil (m.in. Miguel, Naughty Boy).

Sprawdź tekst utworu "Clown" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Emeli Sandé | nowa płyta

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy