Reklama

Elton John: Byłem przykuty do łóżka

Elton John ujawnił dramatyczne szczegóły swojej choroby. Wyznał, że musiał od nowa uczyć się chodzić.

Elton John ujawnił fakty na temat swojej choroby

"Jestem jak bohaterka 'Bionic Woman'" - żartował podczas rozmowy w programie Grahama Nortona. "Zostało we mnie niewiele części" - dodał.

Reklama

"Nie ma włosów, migdałków, prostaty, wyrostka robaczkowego" - wymienia piosenkarz. Wyznał również, że cierpi przez kamienie nerkowe.

Muzyk uspokaja jednak, że obecnie czuje się dobrze. 

Elton John (sprawdź!) w nowej książce "Me: Elton John" ujawnił, że w 2017 roku otarł się o śmierć. Wszystko z powodu infekcji, której nabawił się w Ameryce Południowej. Gwiazdor dodał też, że chorował na raka prostaty. Wokalista i kompozytor zdradził, że był "24 godziny od śmierci".

Brytyjczyk zdecydował się na operację a nie chemioterapię, gdyż nie miał czasu na częste wizyty w szpitalu, zwłaszcza, że w planach miał trasę koncertową. 

Sprawdź tekst piosenki "Rocket Man" w serwisie Teksciory.pl!

Kilka miesięcy później okazało się, że muzyk musi ponownie wrócić pod opiekę lekarzy. Oficjalne stanowisko menedżmentu brzmiało, że John nabawił się rzadkiej i niebezpiecznej infekcji i spędził dwa dnia na intensywnej terapii. W tamtym czasie nie ujawniono jednak, w jak poważnym stanie znajdował się muzyk.

"Zostałem przewieziony do szpitala króla Edwarda VII w Londynie, gdzie przeszedłem prześwietlenie. Powiedzieli mi, że mój stan jest tak poważny, że placówka nie ma odpowiedniego sprzętu, aby sobie poradzić z tym problemem" - stwierdził John.

"Lekarz powiedział Davidowi (Furnishowi - partnerowi Johna - przyp. red.), że byłem 24 godziny od śmierci. Gdyby trasa koncertowa trwała dzień dłużej, to byłbym martwy" - wyznał.

John przyznał, że miał ogromne szczęście, gdyż był przekonany, że tamtej nocy umrze.

"W szpitalu modliłem się: 'Proszę nie pozwól mi umrzeć, proszę pozwól zobaczyć mi dzieci raz jeszcze, daj mi jeszcze trochę czasu'"

Gwiazdor na szczęście doszedł do siebie i kontynuował swoją pożegnalną trasę "Yellow Brick Road Tour". Autobiografia "Me: Elton John" ukazała się 15 października.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Elton John | Elton John choroba

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje