Reklama

Reklama

Edyta Górniak wzywa do przebudzenia. Kolejne "objawienia" na temat pandemii koronawirusa

Podczas trwającej trzy godziny transmisji na żywo na Instagramie Edyta Górniak po raz kolejny podzieliła się m.in. swoimi teoriami na temat pandemii koronawirusa. Nie zabrakło kontrowersyjnych wypowiedzi.

Edyta Górniak snuje kontrowersyjne teorie

O zaskakujących przemyśleniach Edyty Górniak (sprawdź!) na temat pandemii koronawirusa wiemy od początku maja, kiedy to pojawiła się w internetowej telewizji wrealu24.pl prowadzonym przez Marcina Rolę.

Wówczas wyraziła opinię, że pandemia koronawirusa to nie przypadek. "Zdecydowanie ktoś za tym stoi. Globaliści. Nie chciałabym powiedzieć wszystkiego, co myślę, bo mogłabym pogrążyć ludzi w jeszcze większym smutku. Ludzie świadomi są zagrożeniem dla liderów światowych. Lepiej mieć masę ludzi, którzy wykonają polecenia. Takim ludziom łatwiej jest dyktować warunki życia" - komentowała. 

Reklama

"Jakiś jest cel w tym, żeby ludzi zastraszyć. Myślę, że chodzi o przymusowe szczepienia. Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Wolę odejść z tego świata, niż pozwolić komukolwiek cokolwiek wstrzyknąć w mój organizm. Nie pozwolę mojemu dziecku się zaszczepić" - kontynuowała, dodając, że nie może zweryfikować, co znajduje się w szczepionce. "Jeśli będą chcieli nas rozstrzelać, to niech nas rozstrzelają" - podsumowała ostro.

W kolejnych wpisach na Instagramie opublikowała m.in. grafikę, która sugerowała, że za pandemią stoją Żydzi.

Z ostatniej transmisji live dowiedzieliśmy się od Górniak, że to Bill Gates prowadzi do depopulacji świata poprzez szczepionki, a na świecie mają pozostać jedynie najsilniejsi i potrzebni. Zdaniem wokalistki w szpitalach są statyści, którzy grają zlecone im scenki.

Trenerka "The Voice of Poland" uważa, że temat pandemii ma odwrócić naszą uwagę od wielkich zmian. Nie zabrakło haseł typu "jesteśmy podsłuchiwani; nie słuchajcie telewizji; obudźcie się", a noszenie maseczek ma skłócić ludzi. Na odporność najlepsze ponoć są witamina D i oregano.

Górniak zasugerowała również, że znika z mediów społecznościowych; nie wiadomo też, co dalej z jej działalnością muzyczną.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje