Edyta Górniak w "Fabryce"

emptyLike
Lubię to
Lubię to
like
0
Super
relevant
0
Hahaha
haha
0
Szok
shock
0
Smutny
sad
0
Zły
angry
0
Udostępnij

W czasie Gali na żywo w "Fabryce Gwiazd" wystąpi Edyta Górniak, a "studenci" Akademii zaśpiewają solo i duecie.

Edyta Górniak będzie gościem piątkowej Gali "Fabryki gwiazd"
Edyta Górniak będzie gościem piątkowej Gali "Fabryki gwiazd"materiały programowe

Piosenkarka wykona wspólnie z uczestnikami piosenkę "Szczęśliwej drogi już czas", a na zakończenie jeden ze swoich utworów - "Stop".

Niektórzy z uczestników zaprezentują się w duetach.

Julita Woś i Piotr Dumała zaprezentują chyba jeden z najbardziej rozpoznawalnych utworów z filmu "Dirty Dancing", "Time of my Life". Trzy dziewczyny - Nina Kodorska, Kasia Muszyńska i Martyna Melosik zaśpiewają "Lady Marmolade", a Agata Malcherek i Nick Sinckler wprowadzą bardziej sentymentalne tony utworem "Time to say goodbye", który kiedyś wykonywała Sarah Brightman i Andrea Bocelli.

Panowie, Romek Lasota i Mateusz Krautwurst wystąpią w "Wake me up before you go go".

Tym razem solo wystąpi Przemek Puk i Marta Maćkowska. Oboje walczą o swoje być albo nie być w programie. Piotrek zaśpiewa utwór zespołu Wilki "Urke", a Marta "Szklaną pogodę" Lombardu.

Komu w SMS-owym głosowaniu dadzą jeszcze jedną szansę widzowie? Przekonamy się w piątek, 24 października o godz. 20.00 w telewizji Polsat.

Przejdź na