Reklama

Reklama

Edyta Górniak kontra Maria Sadowska. Znowu poszło o szczepienie

Maria Sadowska pokazała zdjęcie ze szczepienia. To wywołało jednoznaczny komentarz Edyty Górniak.

Edyta Górniak często wypowiada się na temat koronawirusa

Ostatnio o Edycie Górniak jest głośno nie ze względu na muzykę, ale na poglądy, którymi dzieli się z fanami. Mówi między innymi o pandemii, życiu pozaziemskim, UFO i wzywa swoich obserwatorów do przebudzenia. 

W jednej z relacji live opowiadała, że to Bill Gates prowadzi do depopulacji świata poprzez szczepionki, a na świecie mają pozostać jedynie najsilniejsi i potrzebni. Zdaniem wokalistki w szpitalach są statyści, którzy grają zlecone im scenki.
Budzące spore kontrowersje wypowiedzi Górniak szybko wywołały reakcje osób zakażonych koronawirusem. 

Reklama

Niedługo potem wokalistka stwierdziła, że jej wypowiedzi zostały zmanipulowane. Komentowała, że tego nie powiedziała. Ani tego, że ludzie nie chorują, ani, że wirusy nie istnieją. Przeciwstawia się jednak samemu wirusowi, który odbiera ludziom nadzieję.

Teraz uaktywniła się pod postem Marii Sadowskiej, która wrzuciła na swój profil zdjęcie ze szczepienia. Górniak nie kryła rozczarowania. "Marysiu..." - napisała krótko, dodając do tego smutną emotikonę, a jej komentarz wywołał falę wypowiedzi zarówno ze strony antyszczepionkowców, jak i zwolenników szczepień.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje