Reklama

Reklama

Ed Sheeran nadał córce niespotykane imię

Jak ujawniło "The Sun", Ed Sheeran i Cherry Seaborn nadali urodzonej w maju córce dość rzadkie imię. Pociecha ma na imię Jupiter.

Jak ujawniło "The Sun", Ed Sheeran i Cherry Seaborn nadali urodzonej w maju córce dość rzadkie imię. Pociecha ma na imię Jupiter.
Ed Sheeran z żoną Cherry Seaborn /Stephen Pond /Getty Images

W maju tego roku na świat przyszło drugie dziecko pary. Dla artysty i jego żony imię ma być szczególne. Niektórzy sądzą, że imię reprezentuje osoby "odważne i śmiałe", stąd decyzja o nadaniu go dziewczynce.

"Ed i Cherry pokochali imię zarówno przez to, co oznacza, jak i z powodu jego wyjątkowości. Wszyscy uważają, że Jupiter pasuje jej idealnie" - mówi informator gazety.

Jupiter jest kolejną córką pary, a jej siostra urodzona w sierpniu 2020 roku także otrzymała niezbyt popularne imiona - Lyra Antarctica. To o niej opowiada piosenka z ostatniej płyty "Equals", "Welcome to the World"

Reklama

"Witamy na świecie/ Słyszałem bicie twojego serca i nie mogłem mówić/ Po prostu stałem tam cicho przyjmując dźwięk/ Naszej miłości" - brzmią słowa utworu.

Ed Sheeran wybronił się z oskarżeń o plagiat

Jeszcze niedawno głośno było o plagiacie, którego miał dokonać Sheeran. Oskarżył go o to Sami Switch (w rzeczywistości Sami Chokri), który twierdził, że refren przeboju Sheerana łudząco przypomina jego własny utwór - "O Why" z 2015 roku. Tymczasem Ed Sheeran twierdził, że nie przypomina sobie, by przed pracą nad "Shape of you", miał okazję słyszeć tę kompozycję. By oczyścić swoje imię, Sheeran zawnioskował o wszczęcie sprawy sądowej. Czynności sądowe rozpoczęły się już w 2018 r., ale główna część procesu rozegrała się w marcu 2022 r.

Sprawdź tekst do utworu "Shape Of You" w serwisie Tekściory.pl

Jak informuje BBC, po analizie wszystkich materiałów dowodowych, sędzia Antony Zacaroli stwierdził, że Sheeran "ani celowo, ani podświadomie" nie skopiował utworu Chokriego. Owszem, sędzia zauważył pewnie podobieństwa między kompozycjami, jednak uznał, że nie są one na tyle duże, by można na tej podstawie stwierdzić popełnienie plagiatu.

Singiel "Shape of you" został wydany 6 stycznia 2017. Znalazł się na trzecim studyjnym albumie Sheerana "÷" (czyt. Divide). Piosenka stała się hitem numer jeden na listach przebojów w 34 krajach. W grudniu 2021 r. "Shape of you" jako pierwsza kompozycja na Spotify została odsłuchana 3 miliardy razy.

Przypomnijmy, że Ed Sheeran wystąpi na dwóch koncertach na PGE Narodowym w Warszawie - 25 i 26 sierpnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL