Reklama

Drugi pośmiertny klip Christiny Grimmie (teledysk "Anybody's You")

Do sieci trafił kolejny klip Christiny Grimmie - wokalistki zamordowanej w czerwcu. Zobaczcie teledysk "Anybody's You"!

Christina Grimmie została zamordowana

22-letnia Chrisitna Grimmie została zastrzelona 10 czerwca po koncercie w Plaza Live Theater w Orlando. Po imprezie rozdawała fanom autografy. Wtedy 27-letni Kevin James Loibl strzelił do niej z pistoletu. Ciężko ranna artystka została przewieziona do szpitala. Tam zmarła po kilku godzinach.

Reklama

11 sierpnia rodzina zamordowanej wokalistki opublikowała teledysk do piosenki "Snow White". W sieci właśnie pojawił się kolejny klip, tym razem do utworu "Anybody's You".

W teledysku do "Snow White" zamordowana w czerwcu tego roku Christina Grimmie wcielała się we współczesną Królewną Śnieżkę. Rodzina piosenkarki zapowiedziała, że do końca miesiąca co tydzień będzie publikować kolejne klipy, które nie zdążyły ukazać się za życia piosenkarki.

Utwory "Snow White" oraz "Anybody’s You" pochodzą z minialbumu "Side A". W najnowszym klipie, który jest kontynuacją tego opublikowanego przed tygodniem, Grimmie ponownie wciela się w postać Jessiki Blue. Na płycie wydanej na początku tego roku znalazły się cztery utwory, do których teledyski układają się w spójną historię zatytułowaną "The Ballad of Jessica Blue".

Zobacz teledysk "Anybody's You":

Sprawdź tekst "Anybody's You" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA/RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Christina Grimmie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama