Reklama

Dr. Dre i Nicole Young. Ciąg dalszy wojny o miliony dolarów

Nicole Young zażądała wglądu w dokumenty biznesowe Dr. Dre. To kolejna odsłona przepychanek rozwodzących się małżonków.

Nicole Young zażądała wglądu w dokumenty biznesowe Dr. Dre. To kolejna odsłona przepychanek rozwodzących się małżonków.
Nicole Young nie odpuszcza i walczy o prawo do majątku Dr. Dre /Jamie McCarthy /Getty Images

Po 24 latach małżeństwa Nicole Young, żona Dr. Dre (Andre Young), złożyła pod koniec czerwca papiery rozwodowe. Powodem rozstania mają być "różnice nie do pogodzenia" pary. W tamtym czasie żadna ze stron nie komentowała doniesień medialnych.

Serwis TMZ.com ujawnił, że rozstanie gwiazdorskiej pary wcale nie będzie bezproblemowe. Nicole Young uznała bowiem, że chce walczyć o prawa do części fortuny jej męża.

Według "Forbesa" Dr. Dre (sprawdź!) jest jednym z najbogatszych muzyków na świecie. Szacuje się, że majątek rapera i producenta wynosi nawet 800 milionów dolarów, chociaż sam zainteresowany twierdzi, że już dawno temu został miliarderem.

Reklama

Gigantyczny zastrzyk gotówki Dr. Dre odnotował w 2014 roku, kiedy to sprzedał Apple prawa do swojej firmy produkującej słuchawki Beats. Cała transakcja opiewała na trzy miliardy dolarów, a gwiazdor miał wtedy wzbogacić się o 800 milionów dolarów.

Nicole Young według prawników Dre nie ma prawa do majątku swojego męża. W 1996 roku podpisała bowiem intercyzę. Prawnicy kobiety twierdzą natomiast, że rozdzielność majątkowa została na niej wymuszona i obecnie nie powinna być respektowana.

"Dwa lata po ślubie Andre przyznał, że strasznie się wstydził, że zmusił mnie do podpisania tych dokumentów. Na moich oczach podarł kilka kopii intercyzy. Od tego dnia było dla nas jasne, intercyza nas nie obowiązuje" - stwierdziła Young.

Raper jest zdania, że jego żona kłamie i nigdy nie podarł żadnych umów oraz nigdy nie wypowiedział słów przytaczanych przez partnerkę. Przyznał też, że podpisanie intercyzy było dobrowolną decyzją Nicole.

Jak ustalił serwis TMZ.com Dre miał już wcześniej zgodzić się na płacenie alimentów oraz na pokrywanie wydatków byłej żony. Ta jednak uznała, że ma prawo do większej części majątku sławnego męża.

Według portalu The Blast Nicole Young w sierpniu zażądała wglądu w dokumentację biznesową Dr. Dre. Wydania odpowiednich papierów, obejmujących ostatnie 10 lat, zażądała od księgowego słynnego producenta. Dre broni się, twierdząc, że to jego prywatne informacje, których nie musi udostępniać żonie.

***Zobacz także***

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dr. Dre | Nicole Young

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy