Reklama

Doda w "Pitbullu 3": Jakoś tam dam radę

Film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" promuje utwór "Niebezpieczna kobieta" reaktywowanej grupy Virgin. Jak się okazuje, śpiewająca w tym zespole Doda pojawi się w trzecim filmie z serii autorstwa Patryka Vegi.

Doda pojawi się w trzeciej części "Pitbulla"

Reaktywowany po blisko 10-letniej przerwie zespół Virgin powrócił anglojęzycznym singlem "Hard Heart". Jego polska wersja to "Niebezpieczna kobieta", która promuje film "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Klip od początku września został odtworzony ponad 600 tys. razy.

Reklama

Sprawdź tekst utworu "Niebezpieczna kobieta" w serwisie Teksciory.pl!

"Myślę, że tak, że jestem niebezpieczną kobietą. A to dlatego, że posługuję się bardzo niebezpieczną bronią, właściwie najostrzejszą, czyli prawdą. Ja nie boję się mówić prawdy i zawsze to robię" - powiedziała Doda w rozmowie z PAP Life.

Okazuje się, że współpraca Dody z ekipą "Pitbulla" nie jest jednorazowa. Wokalistka w wywiadzie dla "Gali" ujawniła, że zagra w trzecim filmie z cyklu. Będzie to jej debiut przed kamerą.

"Trochę się stresuję, ale myślę, że jakoś tam dam radę" - mówi Doda, zdradzając również, że propozycja występu w "Pitbullu" nie jest jedyną ofertą, jaką w ostatnim czasie otrzymała. Możliwe, że niedługo zobaczymy ją także w roli komediowej.

Na razie nie wiadomo dokładnie, jak wyglądać będzie udział Dody w "Pitbullu".

"Premiera będzie za rok, jeszcze się zdążę nachwalić. Chce sobie zostawić jeszcze trochę czasu na to. Nie ma sensu dzielić skóry na niedźwiedziu" - podkreśla 32-letnia wokalistka.

Wiadomo też, że 10 listopada ukaże się nowa płyta Virgin.

***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Pitbull. Niebezpieczne kobiety

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje