Reklama

Doda na pokładzie luksusowego jachtu narzeka, że czuje się, jak w więzieniu

Gwiazda, na potrzeby produkowanego przez siebie filmu "Dziewczyny z Dubaju", wynajęła luksusowy jacht w Monako. Po pewnym czasie doszła do wniosku, że taki pływający pałac jest nie dla niej, bo czuje się w nim odcięta od prawdziwego życia.

Doda zakończyła zdjęcia do filmu "Dziewczyny z Dubaju"

"Spędzam już kolejny dzień na jachcie wartym 45 mln euro, z obsługą 24 h jak w 5 gwiazdkowym hotelu. Poznałam wszystkie patenty na oszukanie choroby morskiej i gdy w przyszłości będę miliarderką (owszem-zamierzam) to nie chciałabym tak żyć" - Doda pisze na wstępnie instagramowego postu, okraszonego jej zdjęciem na pokładzie jachtu pływającego u wybrzeży Monte Carlo.

Reklama

"Wiem, że bogaci ludzie to kochają, ale dla mnie to pływające luksusowe więzienie. Bańka mydlana, w której człowiek zamyka się na własne życie. Odseparowując się tym samym od tego, co najważniejsze: ludzi, przygód, nowych doświadczeń, pasji i zwykłego życia, które daje emocje, a to one są paliwem i solą życia. Przy całym moim uwielbieniu do samotności i niechęci do tłumów, moja wolna, dzika i artystyczna dusza zaczęłaby tu więdnąć mimo bezmiaru wód dookoła. Bogaty jesteś wtedy, gdy posiadasz coś, czego nie można kupić za pieniądze" - stwierdza wokalistka. 

Fani wychwalają Dodę za mądre słowa. Jeden z nich podsuwa jej jeszcze pewną radę: "Polecam wsiąść na pokład żaglowca jako członek załogi. Szopena, Daru Młodzieży, wszystko jedno. Tam dopiero człowiek poznaje siebie samego, zwłaszcza jak jest sztorm". Tak Doda odpowiedziała insternaucie: "Całe moje życie to sztorm".

Jacht, na którym kręcony jest film "Dziewczyny z Dubaju" ma takie udogodnienia jak jacuzzi, siłownia, a nawet lądowisko dla helikopterów. Na tej łodzi nagrywany był wcześniej film "Zabójczy rejs" z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem.

Zdjęcia do "Dziewczyn z Dubaju" zakończyły się w tym tygodniu. Premiera produkcji planowana jest na 22 stycznia 2021 roku. Film opowiada o polskich modelkach i celebrytkach, które pracują dla arabskich szejków jako damy do towarzystwa.

W rolach głównych wystąpią Paulina Gałązka, Katarzyna Figura, Jan Englert, Beata Ścibakówna, Katarzyna Sawczuk, Olga Kalicka, Anna KarczmarczykJózef Pawłowski. Film wyreżyserowała Maria Sadowska. Producentami obrazu są Doda oraz jej mąż Emil Stępień.

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dziewczyny z Dubaju

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje