Reklama

Doda będzie reżyserką? Namawiają ją do tego aktorki grające w "Dziewczynach z Dubaju"

Zrobiła sobie przerwę w karierze muzycznej, by zadebiutować w roli producentki filmowej i zrealizować "Dziewczyny z Dubaju". Choć jeszcze nie odbyła się oficjalna premiera tej produkcji, Doda wielokrotnie powtarzała, że jest bardzo z niej dumna i że praca na planie bardzo ją wciągnęła. Potraktuje poważnie namowy aktorek grających w tym filmie i zostanie reżyserką?

Doda próbuje swoich sił w branży filmowej

Z powodu pandemii premiera filmu "Dziewczyny z Dubaju", którego Doda była producentką, a Maria Sadowska reżyserką, została przełożona ze stycznia 2021 r. na bliżej nieokreśloną przyszłość. 

Reklama

Zdjęcia zakończyły się 30 września, jednak teraz, po kilku miesiącach, okazało się, że film nie jest jeszcze w pełni skończony. Kilka dni temu tę prawie gotową wersję mogły obejrzeć na przedpremierowym prywatnym pokazie wybrane osoby z bliskiego otoczenia piosenkarki i reżyserki, co obie zrelacjonowały na Instatstory.

Doda, razem z mężem Emilem Stępniem, zachęcała do dzielenia się opiniami na temat filmu swoich przyjaciół i rodzinę. "Proszę, bierzcie pod uwagę fakt, że to nie jest skończony obraz. Jeszcze brakuje kilku rzeczy, ale myślę, że 80-90 proc. jest zrobione" - zapowiedziała przed pokazem Maria Sadowska. 

Jak się dowiadujemy z ostatniego postu Dody na Instagramie, praca nad filmem przyniosła jej nie tylko nowe doświadczenia zawodowe, ale także nowe przyjaźnie. Do kręgu jej bliskich znajomych dołączyły dwie aktorki grające główne role w filmie - Katarzyna SawczukPaulina Gałązka.

W ramach podziękowania za wspólną pracę przy "Dziewczynach..." dały Dodzie podarunek - książkę "Demony seksu" Krzysztofa Tomasika - który najwyraźniej bardzo się piosenkarce spodobał. "Poza wspaniałym filmem po ostatnim roku na planie zostaną w moim życiu piękne nowe znajomości! Dostałam od moich aktorek adekwatny prezent" - napisała pod wspólnym zdjęciem Doda. 

Piosenkarka zdradziła również, że obie aktorki namawiają ją, by nie kończyła swojej przygody z filmem i zajęła się tym na stałe. "Kasia Sawczuk i Paulina Gałązka wciąż namawiają mnie na szkołę reżyserską, ale boję się, że przedsmak mojego talentu można już zobaczyć na naszych zdjęciach w tym poście" - napisała pół żartem, pół serio piosenkarka. 

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Doda | Dziewczyny z Dubaju

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje