Reklama

Dlaczego Lady Gaga i Bradley Cooper milczeli o romansie? Są nowe informacje

W 2019 roku głośno było o domniemanym związku Lady Gagi i Bradleya Coopera. Para przez długo milczała. Teraz okazało się, dlaczego.

Życie Lady Gagi od lat wzbudza zainteresowanie fanów i kolorowej prasy

Romans Lady Gagi Bradleya Coopera to jeden z najgłośniejszych tematów 2019 roku.

Reklama

Fani wokalistki i aktora spekulowali, że do romansu doszło już na planie filmu "Narodziny gwiazdy", a cała promocja filmu, podczas której Gaga i Cooper się nie rozstawali, miała tylko to udowadniać.

Krótko przed rozdaniem Oscarów wokalistka zerwała ze swoim narzeczonym Christianem Carino, a na samej gali wraz z Cooperem wykonała utwór "Shallow" (sprawdź!). Para śpiewała do jednego mikrofonu, czule na siebie patrzyła i obejmowała się. Napięcie między gwiazdami było tak duże, że jeszcze mocniej zaczęto spekulować na temat ich potencjalnego romansu.

Gdy Cooper po czterech latach rozstał się z modelką, Iriną Shayk, fani nie mieli już wątpliwości. Sami bohaterowie plotek jednak nie odnosili się tego, co pisała kolorowa prasa. Teraz na jaw wyszło, dlaczego milczeli. 

Jak donosił magazyn "Star", wynika to ze specyficznej umowy, którą aktor i modelka zawarli, gdy zaczęli się spotykać. Z zapisów umowy wynika, że do pół roku od rozstania nie będą afiszować się i podawać informacji o nowych związkach. 

***Zobacz także***

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Lady Gaga | Bradley Cooper

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje