Reklama

Dezerter o Wojewódzkim

- Odrzuciliśmy propozycję występu w programie "Kuba Wojewódzki Show" - mówi w rozmowie z INTERIA.PL Krzysztof Grabowski, perkusista i autor tekstów Dezertera. To może być spora niespodzianka dla tych, którzy wiedzą, że muzykę do motywu przewodniego telewizyjnego programu napisał Robert "Robal" Matera, wokalista i gitarzysta grupy.

Grabowski nie wie, jak doszło do współpracy "Robala" z Wojewódzkim.

Reklama

- Robert jest skrytym chłopcem i nic nam się nie zdradził, że taką muzykę zrobił. My się dowiedzieliśmy o tym przypadkiem, gdzieś "na mieście". Nie wiem, jak doszło do spotkania i do wymiany myśli. Z Wojewódzkim znamy się od czasu, kiedy był redaktorem muzycznego pisma "Brum". Jakieś wywiady, wspólne rozmowy, więc nie jesteśmy sobie jakoś kompletnie obcy - opowiada perkusista Dezertera.

Krzysztof Grabowski nie chce oceniać kontrowersyjnego programu Wojewódzkiego, bo jak mówi "nie śledzi jego kariery telewizyjnej".

- Przypuszczam, że to jest gra. Po prostu taka robota.

Dezerter dostał zaproszenie do programu, ale muzycy legendy polskiej sceny punkrockowej postanowili je odrzucić.

- My nie jesteśmy zespołem rozrywkowym, w związku z tym występowanie w takim czysto rozrywkowym programie uznaliśmy za bezcelowe. Nic by nam to nie dało. My nie potrzebujemy tego rodzaju rozgłosu. Nasza nazwa jest znana, ci którzy chcą, wiedzą gdzie nas szukać. To po prostu nie te klimaty - tłumaczy Grabowski.

Przeczytaj cały wywiad z Dezerterem.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dezerter | perkusista | Grabowski | robert | Kuba Wojewódzki

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje