Reklama

Reklama

Dawid Ozdoba nie żyje. Gwiazdy disco polo żegnają tancerza

Dawid Ozdoba, tancerz, były zawodnik MMA, trener personalny oraz były partner Edyty Herbuś, zmarł w wieku 45 lat. Od wielu lat zmagał się z depresją. Celebrytę pożegnały gwiazdy disco polo, z którymi Ozdoba miał okazję pracować.

Dawid Ozdoba, tancerz, były zawodnik MMA, trener personalny oraz były partner Edyty Herbuś, zmarł w wieku 45 lat. Od wielu lat zmagał się z depresją. Celebrytę pożegnały gwiazdy disco polo, z którymi Ozdoba miał okazję pracować.
Dawid Ozdoba miał 45 lat. Pożegnali go koledzy z branży disco polo / forumgwiazd.com.pl /Agencja FORUM

Informacja o jego śmierci pojawiła się na facebookowym profilu mamy celebryty Ewy Ozdoby. Kobieta poprosiła o niezamieszczanie komentarzy. Nie podano, jakie były przyczyny śmierci Dawida Ozdoby.

Kim był Dawid Ozdoba?

Dawid "Surfer" Ozdoba urodził się 3 lutego 1977 roku. Wykształcenie wyższe zdobył na Wydziale Mechanicznym Politechniki Szczecińskiej. Przed laty pracował jako chippendales - założył grupę "Bad Boys".

Ozdoba już w czasie studiów interesował się sportami walki. Trenował jujitsu, karate czy taekwondo i ukończył kurs instruktora kulturystyki.

Po raz pierwszy miał styczność z show-biznesem w "Amazonkach", w którym wziął udział w 2001 roku. Związał się wówczas z Agnieszką Peczyńską, o której względy walczył w programie. Rozpoznawalności przysporzył mu burzliwy związek z tancerką i aktorką Edytą Herbuś.

W ostatnich latach znany był jako zawodnik gali freak fightowych. W 2013 roku podczas MMA Attack zmierzył się z Robertem Burneiką. Walkę przegrał z powodu dyskwalifikacji. Uczestniczył też w dwóch galach Fame MMA. Jego przeciwnikami byli Dawid "Ambro" Ambroziak oraz  Marek "AdBuster" Hoffmann. Oba pojedynki zakończyły się jego przegraną.

Reklama

Dawid Ozdoba i disco polo. Gwiazdy żegnają tancerza

Tancerz próbował też swoich sił w branży disco polo. Występował w teledyskach popularnych wykonawców oraz sam nagrywał własne utwory. Na koncie miał piosenki "Nie piję mało", "Chodź do wujka", "Lato, lato" i "Kocham cię (się) na bani swej (twej)".

Celebrytę w mediach społecznościowych pożegnali wokaliści disco polo.

"Nie lubię z rana takich wiadomości... Przed chwilą dowiedziałem się, że kolega Dawid Ozdoba nie żyje.  Pamiętam jak Dawid przyjechał nagrać do mnie swoją piosenkę" - napisał Shymi.

"Odszedł bohater jednego z naszych teledysków Dawid Ozdoba. Człowiek wrażliwy zawsze pomocny i serdeczny. Nie możemy się z tym pogodzić. Dawidzie dziękuję za wszystko" - komentował Andre.

"Jak poinformowała rodzina, nie żyje Dawid Ozdoba, tancerz, model, z którym mieliśmy okazję współpracować np. przy pracy nad teledyskiem do utworu: 'Pij, Pij Mała'. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie" - zamieścił pożegnanie Gesek.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama