Reklama

Dawid Narożny prezentuje swoją wersję grupy Piękni i Młodzi. Zaskakujące ogłoszenie!

Do szyldu Piękni i Młodzi powrócił Dawid Narożny, który ujawnił, kto będzie mu towarzyszył w składzie. Przypomnijmy, że równolegle działa drugi zespół o tej nazwy dowodzony przez Magdalenę Narożną, byłą żonę wokalisty.

Do szyldu Piękni i Młodzi powrócił Dawid Narożny, który ujawnił, kto będzie mu towarzyszył w składzie. Przypomnijmy, że równolegle działa drugi zespół o tej nazwy dowodzony przez Magdalenę Narożną, byłą żonę wokalisty.
Grupa Piękni i Młodzi w 2018 r. Z lewej Dawid Narożny, obok jego ówczesna żona - Magda Narożna /Wojciech Stróżyk /Reporter

Przypomnijmy, że początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena Narożna i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski.

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

Reklama

2 stycznia 2020 roku (dwa dni po koncercie grupy podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką w Zakopanem) doszło do sprzeczki między obiema parami. W jej efekcie do szpitala trafiła nowa ukochana Dawida Narożnego (sprawdź!).

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak. Pierwszym nagraniem w nowym składzie był utwór "Bez siebie".

Dwa zespoły Piękni i Młodzi? Dawid Narożny ogłasza nowy skład

Dawid Narożny po rozstaniu z zespołem rozpoczął karierę solową. Największą popularność (ponad 4,9 mln odsłon) zdobył debiutancki singel "Nosiłem kwiaty ci". Ostatnio sporo zamieszania narobiła piosenka "Alkoholiczka" (1,5 mln), bo niektórzy fani uznali, że opowiada ona o Magdzie Narożnej. Sam Dawid podsycał te doniesienia, choć nie wskazywał tego bezpośrednio.

Teraz Narożny ogłosił, że powraca z nowym składem Pięknych i Młodych. U boku wokalistki pojawi się Joanna Narożna, obecna żona Dawida (mają 2-letniego syna Marcela), która będzie w zespole DJ-ką odpowiedzialną za muzykę.

Drugą wokalistką oraz skrzypaczką będzie z kolei Ela Kliś, która w programie "Szansa na sukces" zaśpiewała piosenkę "Moja kochana" zespołu Boys.

Piękni i Młodzi Dawida Narożnego na połowę lutego szykują premierowy utwór w tym składzie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Narożny | Piękni i Młodzi

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy