Reklama

Reklama

Dawid Narożny i teledysk "Alkoholiczka". Kim jest Julia Kupiec?

Gorące emocje w sieci wywołał zapowiadany już przez nas teledysk "Alkoholiczka" discopolowego wokalisty Dawida Narożnego. "Pamiętajcie że uśmiech i dystans jest najważniejszy" - podkreśla były wokalista grupy Piękni i Młodzi, jednocześnie zachęcając fanów do zgadywania o kim jest nowa piosenka.

Gorące emocje w sieci wywołał zapowiadany już przez nas teledysk "Alkoholiczka" discopolowego wokalisty Dawida Narożnego. "Pamiętajcie że uśmiech i dystans jest najważniejszy" - podkreśla były wokalista grupy Piękni i Młodzi, jednocześnie zachęcając fanów do zgadywania o kim jest nowa piosenka.
Julia Kupiec i Dawid Narożny w teledysku "Alkoholiczka" /

Przed premierą Dawid Narożny zaprezentował zwiastun nowego utworu "Alkoholiczka" (sprawdź!). W sieci można też zobaczyć tiktokowe filmiki do tego fragmentu, a internauci wciąż spekulują, że wokalista śpiewa o swojej byłej żonie - Magdzie Narożnej, z którą przez lata występował w grupie Piękni i Młodzi.

"Jeśli ktoś sobie dorabia ideologie, to nie jest to moja wina. Każdy ma własną wyobraźnię i może sobie myśleć na swój własny sposób, nie mam na to zupełnie żadnego wpływu" - podkreślał Dawid Narożny w rozmowie z serwisem disco-polo.info.

Reklama

"Wiecie już o kim jest ten numer? :)" - napisał wokalista w przypiętym komentarzu pod klipem.

Za teledysk "Alkoholiczka" odpowiada ekipa PN Media. "Zrobiliśmy coś grubego" - cieszy się wokalista.

Autorami piosenki są TKM, Dawid Narożny i RYZ3N BEATS.

"O byłej żonie, sztos piosenka", "Nie wyciąga się brudów rodzinnych dla zasięgów, bo nie jej robisz krzywdę, tylko córce, że obrażasz jej mamę", "W końcu jakaś prawda zaśpiewana", "Wydaje mi się, że ta piosenka to taka trochę dla zmyłki, żeby podsycić atmosferę", "A wy dalej myślicie, że to o Magdzie N.", "Szykuje się gruby beef w disco polo?" - czytamy wśród ponad 800 komentarzy, a fani mocno podzielili się w ocenach.

W roli głównej u boku wokalisty pojawi się Julia Kupiec, utytułowana tancerka, założycielka i choreografka grupy tanecznej Juju Dancers, fotomodelka, uczestniczka telewizyjnego programu "40 kontra 20".

"Zdjęcie robiła żona uprzedzając Wasze pytania o zazdrość itd" - napisał Dawid Narożny publikując fotografię z planu klipu.

Dawid Narożny i Magda Narożna w grupie Piękni i Młodzi

Pochodząca z Łomży formacja Piękni i Młodzi w krótkim czasie stała się jedną z największych gwiazd na scenie disco polo. Szeroka publiczność poznała trio dzięki siódmej edycji show "Must Be The Music" w Polsacie (2014). Grupa jako pierwszy przedstawiciel disco polo dotarła wówczas do finału.

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski.

Do najbardziej znanych utworów grupy należą piosenki "Ona jest taka cudowna" (ponad 91 mln odsłon, sprawdź!), "Kocham się w tobie" (68 mln, zobacz!), "Niewiara" (69 mln, zobacz!), "Tak już bez ciebie" (58 mln, zobacz!), "Chciałabym spać z tobą" (46 mln, zobacz!) i "Jedno słowo" (34 mln, sprawdź!).

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak.

Dawid Narożny rozpoczął wówczas solową karierę. Na własne konto zadebiutował utworem "Nosiłem kwiaty ci" (sprawdź tekst!), który ma ponad 4,8 mln odsłon. Przy powstaniu nagrania pomagał wokaliście Adam Konkol, lider grupy Łzy, który tworzy również dla gwiazd disco polo (m.in. Boys, Exaited, Top Girls, Etna, Czadoman, Power Play). 

Kolejne piosenki to "Prezent" (posłuchaj!), "Pasujemy do siebie" (posłuchaj!) i "Zrobię z ciebie pannę młodą" (sprawdź!) z Endrju - ponad 2,1 mln odsłon. Po świątecznej piosence "Płatki śniegu lecą w dół (Magia Świąt)" i serii coverów (m.in. "Każdy swoje 10 minut ma" Seweryna Krajewskiego, "Perfect" Eda Sheerana) przyszedł czas na nowe autorskie utwory "Pokochaj mnie", "Wyłaskoczę ciebie" (sprawdź!) i "Galaktyczny lot".

W ostatnim czasie wokalista wypuścił utwory "Jaka to panienka", "Jager" (z Lukaso) i cover "Tańcz głupia tańcz" z repertuaru Lady Pank.

Dawid Narożny w sierpniu 2021 r. wziął ślub z Joanną Narożną (pomaga mu przy teledyskach - zajmuje się m.in. makeupem i stylizacjami). W listopadzie 2020 r. przyszedł na świat ich syn Marcel.

Sprawdź tekst piosenki "Jaka to panienka" w serwisie Tekściory.pl!

Czytaj także:

Dawid Narożny i "Jaka to panienka": Kim jest Ola Mizgalska?

Angelika Duszczyk razem z Dawidem Narożnym. Co ich łączy?

Dawid Narożny po drugim ślubie. Kim jest jego ukochana?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy