Reklama

Reklama

Żona Dawida Narożnego zmieniła nazwisko! "Ciągle dokłada oliwy do ognia"

Były wokalista zespołu Piękni i Młodzi Dawid Narożny podzielił się na Instagramie zdjęciem z nową małżonką. Internauci są zachwyceni!

Dawid Narożny pochwalił się nowym zdjęciem z żoną

Od ich ślubu minął już miesiąc, a Dawid Narożny (sprawdź!) nie ustaje w dzieleniu się swoim szczęściem na Instagramie. Teraz poinformował fanów, że jego nowa żona, Joanna, zmieniła nazwisko! 

Piosenkarz dał znać swoim miłośnikom, że "Asia już dowód odebrała, posługuje się perfekcyjnie nazwiskiem" a jego "pięknie i dumnie mianuje swoim mężem". Fanom, którzy ekscytują się zdjęciem pary, spodobała się romantyczna twarz Narożnego.

Reklama

Dawid i Joanna Narożni powiedzieli sobie "tak" w sierpniu 2021 roku. W listopadzie 2020 r. na świat przyszło ich pierwsze dziecko - syn Marcel.

Magda Narożna (Piękni i Młodzi) i Dawid Narożny - bohaterowie głośnego rozwodu

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów Pięknych i Młodych, którzy mają 11-letnią obecnie córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak.

Dawid Narożny rozpoczął wówczas solową karierę. Na własne konto zadebiutował utworem "Nosiłem kwiaty ci" (sprawdź tekst!), który ma ponad 4,3 mln odsłon. Przy powstaniu nagrania pomagał wokaliście Adam Konkol, lider grupy Łzy, który tworzy również dla gwiazd disco polo (m.in. Boys, Exaited, Top Girls, Etna, Czadoman, Power Play). 


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje