Reklama

Dawid Narożny szykuje się do drugiego ślubu. Kim jest matka jego dziecka?

Znany z występów w grupie Piękni i Młodzi wokalista Dawid Narożny przygotowuje się do drugiego ślubu. Ma być to uroczystość "jak z bajki". Kim jest wybranka jego serca?

Znany z występów w grupie Piękni i Młodzi wokalista Dawid Narożny przygotowuje się do drugiego ślubu. Ma być to uroczystość "jak z bajki". Kim jest wybranka jego serca?
Dawid Narożny odlicza do drugiego ślubu /

Pochodząca z Łomży formacja Piękni i Młodzi w krótkim czasie stała się jedną z największych gwiazd na scenie disco polo. Szeroka publiczność poznała trio dzięki siódmej edycji show "Must Be The Music" w Polsacie (2014). Grupa jako pierwszy przedstawiciel disco polo dotarła wówczas do finału.

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski.

Do najbardziej znanych utworów grupy należą piosenki "Ona jest taka cudowna" (ponad 86 mln odsłon, sprawdź!), "Kocham się w tobie" (64 mln, zobacz!), "Niewiara" (61 mln, zobacz!), "Tak już bez ciebie" (54 mln, zobacz!), "Chciałabym spać z tobą" (44 mln, zobacz!) i "Jedno słowo" (32 mln, sprawdź!).

Reklama

Dawid Narożny i Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) - głośny rozwód

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają 11-letnią obecnie córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak.

Dawid Narożny rozpoczął wówczas solową karierę. Na własne konto zadebiutował utworem "Nosiłem kwiaty ci" (sprawdź tekst!), który ma ponad 4,3 mln odsłon. Przy powstaniu nagrania pomagał wokaliście Adam Konkol, lider grupy Łzy, który tworzy również dla gwiazd disco polo (m.in. Boys, Exaited, Top Girls, Etna, Czadoman, Power Play). 

Kolejne piosenki - "Prezent" (posłuchaj!) i "Pasujemy do siebie" (posłuchaj!) - zanotowały po kilkaset tysięcy odtworzeń. "Zrobię z ciebie pannę młodą" (sprawdź!) nagrany z Endrju ma ponad 1,8 mln. Po świątecznej piosence "Płatki śniegu lecą w dół (Magia Świąt)" i serii coverów (m.in. "Każdy swoje 10 minut ma" Seweryna Krajewskiego, "Perfect" Eda Sheerana, "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera, piosenki Pięknych i Młodych "Ona jest taka cudowna", "Niewiara", "Kocham się w tobie" i "Tak już bez ciebie" nagrane w duecie z córką Gabrielą) przyszedł czas na kolejny autorski numer "Pokochaj mnie".

W czerwcu Dawid Narożny wypuścił teledysk "Wyłaskoczę ciebie" (sprawdź!).

Kim jest Joanna Martynów, przyszła żona Dawida Narożnego?

W listopadzie 2020 r. Dawid Narożny ponownie został ojcem. Matką Marcela jest Joanna Martynów, pomagająca wokaliście w zawodowej karierze jako makeupistka.

Para zakochanych szykuje się do ślubu. Mają już wybrane stroje.

"Ostatnie przymiarki zrobione, stroje odebrane. To będzie ślub jak z bajki. Jak myślicie biała suknia czy może coś ekstrawaganckiego?" - napisał Dawid Narożny na Instagramie pokazując najnowsze zdjęcia z narzeczoną. Wokalistę czeka obecnie wieczór kawalerski.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Narożny | ślub
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama