Reklama

Reklama

Dawid Narożny i nowa piosenka "Alkoholiczka": "Pijana celebrytka". W komentarzach burza!

Discopolowy wokalista Dawid Narożny wypuścił zapowiedź nowej piosenki "Alkoholiczka". Internauci podejrzewają, że wokalista śpiewa o swojej byłej żonie - Magdzie Narożnej, z którą przez lata występował w grupie Piękni i Młodzi.

Discopolowy wokalista Dawid Narożny wypuścił zapowiedź nowej piosenki "Alkoholiczka". Internauci podejrzewają, że wokalista śpiewa o swojej byłej żonie - Magdzie Narożnej, z którą przez lata występował w grupie Piękni i Młodzi.
Grupa Piękni i Młodzi w 2018 r. Z lewej Dawid Narożny, obok jego ówczesna żona - Magda Narożna /Wojciech Stróżyk /Reporter

"W twojej głowie tylko głosy, które mówią co i jak
nic już chyba cię nie zmieni i do końca będzie tak
alkoholiczka, moja alkoholiczka
do gwiazdy jej daleko, pijana celebrytka..." - brzmi ujawniony fragment piosenki "Alkoholiczka" (sprawdź!).

Dawid Narożny opublikował zwiastun piosenki, która w całości ma mieć premierę na początku listopada. Wokalista sam zachęcił fanów do komentowania najnowszej produkcji. Wśród licznych głosów internautów nie zabrakło komentarzy, że utwór dotyczy byłej żony Dawida - Magdy Narożnej.

Reklama

"Czyżby chodziło o byłą żonę?", "Daj jej w końcu żyć! Masz żonę, dziecko... a ciągle ta była", "Wstyd, ogarnij się, bo zachowujesz się jak niewychowany szczeniak", "Zachowanie poniżej pasa" - komentują internauci na profilu Dawida Narożnego i pod zapowiedzią teledysku.

"Jeśli ktoś sobie dorabia ideologie, to nie jest to moja wina. Każdy ma własną wyobraźnię i może sobie myśleć na swój własny sposób, nie mam na to zupełnie żadnego wpływu" - podkreśla Dawid Narożny w rozmowie z serwisem disco-polo.info.

Dawid Narożny i Magda Narożna w grupie Piękni i Młodzi

Pochodząca z Łomży formacja Piękni i Młodzi w krótkim czasie stała się jedną z największych gwiazd na scenie disco polo. Szeroka publiczność poznała trio dzięki siódmej edycji show "Must Be The Music" w Polsacie (2014). Grupa jako pierwszy przedstawiciel disco polo dotarła wówczas do finału.

Początkowo zespół Piękni i Młodzi tworzyli małżonkowie Magdalena i Dawid Narożny oraz Daniel Wilczewski.

Do najbardziej znanych utworów grupy należą piosenki "Ona jest taka cudowna" (ponad 91 mln odsłon, sprawdź!), "Kocham się w tobie" (68 mln, zobacz!), "Niewiara" (69 mln, zobacz!), "Tak już bez ciebie" (58 mln, zobacz!), "Chciałabym spać z tobą" (46 mln, zobacz!) i "Jedno słowo" (34 mln, sprawdź!).

Pod koniec czerwca 2019 r. na facebookowym profilu grupy pojawił się komunikat o rozwodzie liderów, którzy mają córkę Gabrielę. Byli małżonkowie postanowili wtedy kontynuować współpracę na scenie. Szybko okazało się, że oboje znaleźli już nowych partnerów.

Kłótnia między byłymi małżonkami doprowadziła do zmiany w składzie. Obecnie zamiast Narożnego u boku jego byłej żony i Daniela Wilczewskiego występuje wokalista, gitarzysta i realizator dźwięku Daniel Biczak.

Dawid Narożny rozpoczął wówczas solową karierę. Na własne konto zadebiutował utworem "Nosiłem kwiaty ci" (sprawdź tekst!), który ma ponad 4,8 mln odsłon. Przy powstaniu nagrania pomagał wokaliście Adam Konkol, lider grupy Łzy, który tworzy również dla gwiazd disco polo (m.in. Boys, Exaited, Top Girls, Etna, Czadoman, Power Play). 

Kolejne piosenki to "Prezent" (posłuchaj!), "Pasujemy do siebie" (posłuchaj!) i "Zrobię z ciebie pannę młodą" (sprawdź!) z Endrju - ponad 2,1 mln odsłon. Po świątecznej piosence "Płatki śniegu lecą w dół (Magia Świąt)" i serii coverów (m.in. "Każdy swoje 10 minut ma" Seweryna Krajewskiego, "Perfect" Eda Sheerana) przyszedł czas na nowe autorskie utwory "Pokochaj mnie", "Wyłaskoczę ciebie" (sprawdź!) i "Galaktyczny lot".

W ostatnim czasie wokalista wypuścił utwory "Jaka to panienka", "Jager" (z Lukaso) i cover "Tańcz głupia tańcz" z repertuaru Lady Pank.

Dawid Narożny w sierpniu 2021 r. wziął ślub z Joanną Narożną (pomaga mu przy teledyskach - zajmuje się m.in. makeupem i stylizacjami). W listopadzie 2020 r. przyszedł na świat ich syn Marcel.

Sprawdź tekst piosenki "Jaka to panienka" w serwisie Tekściory.pl!

Czytaj także:

Dawid Narożny i "Jaka to panienka": Kim jest Ola Mizgalska?

Angelika Duszczyk razem z Dawidem Narożnym. Co ich łączy?

Dawid Narożny po drugim ślubie. Kim jest jego ukochana?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy