Reklama

David Bowie na dobre kończy z koncertami

Informacje mediom przekazał John Giddings, szef jednej z największych agencji koncertowych na Wyspach - Solo Music Agency and Promotions.

David Bowie nie ma zamiaru jechać w kolejne trasy koncertowe

Giddings, który oprócz Bowiego, współpracuje z Madonną, The Rollings Stones, Genesis, Celine Dion i Iggy Popem, przyznał, że jego klient nie ruszy już w żadną trasę koncertową.

Reklama

David Bowie nie wyruszył w żadną trasę od 2004 roku. Plotki o jego powrocie na scenę pojawiły się po wydaniu albumu "The Next Day", jednak okazały się one nieprawdziwe.

"David jest jednym z najlepszych artystów, z którymi współpracowałem. Jednak za każdym razem, gdy się spotykamy, on zaczyna naszą rozmowę od 'Nie koncertuję'" - przyznał Giddings.

Organizator dodał ponadto, że podobnie jak Phil Collins Bowie postanowił przejść na koncertową emeryturę i ma nadzieję, że fani to uszanują. Giddings nie krył radości, że jednym z ostatnich koncertów był ten na Isle of Wight Festival.

Przypomnijmy, że David Bowie jest jednym z artystów, którzy nigdy nie zagrali koncertu w Polsce. Występ muzyka miał odbyć się w Gdańsku w 1997 roku, jednak z powodu słabej sprzedaży biletów odwołano koncert.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: David Bowie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje