Reklama

Darren Hayes w Warszawie

Darren Hayes, wokalista znany z wcześniejszych występów w zespole Savage Garden, przyjechał z krótką wizytą do Polski. To jego pierwszy pobyt w naszym kraju, a jego celem była promocja pierwszego solowego albumu "Spin". Hayes udzielił kilku wywiadów, dał również koncert w studiu Telewizji Polskiej.

Gdy pod koniec ubiegłego roku ogłoszono o rozpadnięciu się po czterech latach działalności - i wylansowaniu wielu przebojów - australijskiej grupy Savage Garden, jej fani szybko zostali pocieszeni, iż wokalista Darren Hayes rozpocznie działalność solową. Teraz kontynuuje on to, co robił wcześniej z Savage Garden, a początek dało pojawienie się jego debiutanckiego solowego albumu "Spin".

Reklama

W ramach promocji płyty, w niedzielę, 21 kwietnia, Hayes przyjechał z krótką wizytą do Polski. Dał kilka wywiadów, zaś w poniedziałek, 22 kwietnia, pojawił się w studiu TVP przy Woronicza, w Warszawie.

Zaśpiewał cztery utwory: "Insatiable", "Strange Relations", "I Miss You" i "Crush", doprowadzając do prawdziwej ekstazy publiczność składającą się głównie z nastolatek. Wokalista kilka razy był obcałowywany przez dziewczyny, które wdarły się na scenę.Darren Hayes w Warszawie

Koncert został w całości zarejestrowany i pokazany zostanie w TVP1 w ramach cyklu "Gwiazdy w Jedynce".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: spin | koncert | wokalista | Warszawa | Darren Hayes

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje