Reklama

Reklama

Córka Pink debiutuje na prestiżowej liście. Ma zaledwie 9 lat!

Znana wokalistka nie ukrywa, że jest ze swojej 9-letniej córki Willow nieprawdopodobnie dumna. Do tej pory wspólnie nagrany utwór, który miał swoją premierę 12 lutego, był na liście Billboard 200 tydzień i osiągnął 104 miejsce. A to, jak na debiut, nie jest zły wynik.

Pink i Carey Hart z dziećmi

41-letnia Pink od zawsze podkreślała, jak ważna jest dla niej córka, nierzadko podczas publicznych wystąpień towarzyszących odbieraniu nagród z branży muzycznej. Dość wspomnieć rok 2017 i wzruszającą przemowę podczas odbierania przez artystkę nagrody na Gali MTV. 

Pink przywołała wówczas słowa córki, która wyznała jej, że czuje się najbrzydszą dziewczynką, jaką zna i że wygląda, jak chłopiec z długimi włosami. Jej odpowiedź poruszyła całą widownię. "To nie my powinnyśmy się zmieniać, a ludzie, którzy nie są w stanie dostrzec różnych rodzajów piękna" - poradziła wtedy piosenkarka córce.

Reklama

Niecałe cztery lata później, Willow Sage Hart wraz z mamą, ląduje na liście Billboard 200. Szczęśliwa, z obciętymi na krótko włosami, może poszczycić się prawie 7 milionami pobrań na Spotify. Po smutnej dziewczynce, którą pociesza mama na oczach całego świata, nie ma nawet śladu.

Willow Sage Hart jest najstarszym dzieckiem piosenkarki. Razem z mężem Careyem Hartem wychowują jeszcze 4-letniego syna, Jamesona. 

Wspólny występ znanego rodzica z dzieckiem nie jest rzecz jasna niczym nowym. Przez lata na listach przebojów pojawiło się ze swoimi dziećmi sporo artystów, w tym Beyoncé, Jay-Z i ich córka Blue Ivy Carter, Billy Ray i Miley Cyrus, Ozzy i Kelly Osbourne, a nawet Frank i Nancy Sinatra.

PAP/INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Pink

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje