Reklama

Reklama

Córka Norbiego wydała piosenkę. Zobacz teledysk "A jednak"!

Iga Dudziuk, córka znanego z "Koła fortuny" Norbiego, wypuściła właśnie swoją debiutancką piosenkę. Będzie hit?

Iga Dudziuk, córka znanego z "Koła fortuny" Norbiego, wypuściła właśnie swoją debiutancką piosenkę. Będzie hit?
Córka Norbiego opublikowała debiutancką piosenkę /Damian Klamka /East News

Twórca przebojów "Kobiety są gorące" (sprawdź!), "Rozkołysz się", "Jedyne co mam to złudzenia" (posłuchaj!) w 2018 roku przypomniał się nową płytą "5" z gościnnym udziałem Roberta Rozmusa, Moniki Jarosińskiej, Andrzeja Rybińskiego, Marcina Millera (Boys) i Pawła Stasiaka (Papa D). Wokalista znany jest też z prowadzenia programu "Jaka to melodia?" w TVP.

Reklama

Już jakiś czas temu, Norbi wspominał, że również jego córka, Iga Dudziuk, zainteresowana jest karierą w showbiznesie. "Bardzo chce śpiewać i jest to jej największe marzenie. Szkoli się w tym kierunku i nieźle jej to wychodzi, bo sam słyszałem. Zresztą od kilku lat uczęszcza intensywnie na lekcje śpiewu" - mówił Norbi kilka lat temu Faktowi.

"Albo pójdzie na Akademię Muzyczną do Katowic, albo do Warszawy. Zobaczymy, bo z młodymi jest tak, że mają sto pomysłów na minutę i trudno za nimi nadążyć" - dodał wokalista.

Iga Dudziuk - "A jednak". Zobacz teledysk!

Jak się okazało, Iga na poważnie wzięła się za sprawę i właśnie wypuściła swoją pierwszą piosenkę "A jednak" (sprawdź!)"To mój debiutancki numer, który został napisany po bolesnym rozstaniu. Dla mnie ten utwór jest ważny pod wieloma względami i powstał dzięki grupie wspaniałych osób. Dziękuję i zapraszam do tej emocjonalnej przygody" - napisała Iga pod teledyskiem.

W komentarzach pojawiło się bardzo dużo pozytywnych opinii na temat piosenki. "Trzymam za ciebie kciuki, bardzo ładna barwa głosu", "Sztos totalny!", "Początek nowej gwiazdy polskiej sceny?" - czytamy w komentarzach. 

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL