Reklama

Córka Beyonce i Jaya-Z jest urodzoną tancerką. Zobacz nagranie z jej występu

Córka Beyonce i Jaya-Z ma zaledwie 7 lat. Dziewczynka, która jest oczkiem w głowie swoich rodziców, już od najmłodszych lat uczy się tańca, a trafiające co jakiś czas do sieci filmiki pokazują, że idzie jej coraz lepiej. Czy pójdzie drogą swoich rodziców i też zostanie gwiazdą? Zobaczcie filmik, który został nagrany podczas jej najnowszego występu.

Córka Beyonce i Jaya-Z jest świetną tancerką

Blue Ivy Carter to najstarsze dziecko Beyonce i Jaya-Z. Dziewczynka ma 7 lat i jest oczkiem w głowie rodziców. Jedna z najbogatszych i najsłynniejszych muzycznych par świata nie szczędzi pieniędzy, by ich córka mogła rozwijać swoje talenty i zainteresowania. Jednym z  nich jest taniec, do którego predyspozycje dziewczynka zdradzała od najmłodszych lat.

Reklama

Rodzice zapisali Blue Ivy do prestiżowej szkoły tańca Debbie Allen Dance Academy w Los Angeles, by tam w nieskrępowany sposób i pod okiem profesjonalistów mogła rozwijać swoje umiejętności i uczyć się nowych rzeczy.

Co jakiś czas do sieci trafiały filmiki z występów młodej tancerki pokazujące, że dziewczynka rzeczywiście jest coraz lepsza.

Teraz portal TMZ opublikował nagranie z corocznego koncertu wiosennego szkoły, w którym wraz z grupą tancerzy wystąpiła także Blue Ivy. Choć na scenie było kilkanaścioro dzieci, córka Beyponce i Jaya-Z zwracała na siebie uwagę i wyróżniała spośród pozostałych fantastycznymi ruchami. Widać, że taniec dziewczynka ma we krwi.

Blue Ivy na scenie pojawiła się trzy razy, a jeden z jej występów odbył się do utworu Beyonce "Before I Let Go" (posłuchaj!). To właśnie on został nagrany przez jednego z uczestników pokazu. Na samym końcu nagrania możemy zobaczyć zrobiony z lekkością i gracją piękny szpagat młodej gwiazdy.


INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beyonce i Jay Z | JAY-Z | Beyonce Knowles

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje