Reklama

​Cody Simpson: "Justin Bieber nazwał mnie idiotą"

Kanadyjski wokalista Justin Bieber nazwał swojego kolegę Cody Simpsona idiotą. Stało się tak po tym, jak Simpson umieścił w sieci filmik z ich udziałem, na którym widać fajkę do palenia marihuany.

Cody Simpson i Justin Bieber lubią spędzać razem czas

Cody Simpson za pośrednictwem aplikacji Snapchat opublikował krótkie wideo, na którym widać jego, Justina Biebera oraz Nialla Horana siedzących na kanapie i wspólnie śpiewających.

Reklama

Filmik wywołał kontrowersje, ponieważ sokole oczy fanów dostrzegły fajkę do palenia marihuany leżącą na stole, obok muzyków.

Simpson przyznał, iż nie miał pojęcia, że fajka znajdowała się na stole. Gdyby wiedział, najpewniej nie umieściłby filmiku w sieci.

"Mnie rzeczy tego typu nie przeszkadzają. Jeśli mam 18 lat i chcę sobie zapalić... Rób swoje. To część bycia młodym. Takie życie" - mówił Cody Simpson na antenie amerykańskiego radia.

"Bieber do mnie napisał 'Jesteś pieprzonym idiotą', a ja na to 'Stary, przyrzekam, nie wiedziałem'. To był rodzaj żartu, wiesz, jego też nie obchodzą takie rzeczy. To jest zabawne" - dodał Simpson.

Zobacz filmik z udziałem muzyków, który wywołał kontrowersje:

 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cody Simpson | Justin Bieber

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje