Reklama

Chester Bennington skończyłby 43 lata. Rodzina wspomina wokalistę

20 marca 2019 roku Chester Bennington, legendarny wokalista Linkin Park, obchodziłby 43. urodziny. Bliscy gwiazdora pożegnali go we wzruszających wpisach.

Chester Bennington i Talinda Bennington w 2008 roku

Chester Benington popełnił samobójstwo 20 lipca 2017 roku w wieku 41 lat. Jego ciało znaleziono w domu znajdującym się w Palos Verdes Estates w Los Angeles w Kalifornii.

Reklama

Prywatna ceremonia pogrzebowa wokalisty odbyła się 29 lipca. W South Coast Botanic Garden w Palos Verdes zgromadzili się członkowie rodziny i najbliżsi przyjaciele.

W rocznicę urodzin tragicznie zmarłego wokalisty, jego rodzina podzieliła się w sieci wspomnieniami dotyczącymi muzyka.

"Sporo czasu minęło od mojego ostatniego wpisu, ale z powodu urodzin syna, chcę wam po prostu powiedzieć, że jest dobrze i bardzo za nim tęsknię! Mam nadzieję, że wszystko u was ok, wszystkich was kocham! Chester chciałby, żebyśmy obchodzili jego urodziny" - napisała matka wokalisty, Susan Eubanks.

W kolejnym wpisie opublikowała natomiast ostatnie zdjęcie z wokalistą, jakie udało jej się zrobić.

"To był ostatni raz, gdy widziałem mojego wspaniałego syna! Wszystkiego najlepszego dla najlepszej 'rzeczy', jaka przytrafiła się pierwszego dnia wiosny! Kocham ciebie i bardzo tęsknię" - stwierdziła.

Zdjęcie ze ślubu z Chesterem udostępniła natomiast wdowa po wokaliście, Talinda Bennington:

"Dałeś mi świat pełen twojej miłości i dzieci. Nigdy nie zdołam ci się za to odwdzięczyć. Mam nadzieję, że tańczysz w niebie. Ja i dzieci obchodzimy dzisiaj twoje urodziny i robimy to, co lubiłeś robić razem z nami" - wspomniała męża.

Talinda Bennington o depresji męża

 "Byliśmy wtedy na wakacjach, a on zdecydował, że wróci i nakręci reklamę. To nie był czas, w którym my lub ktokolwiek z naszej rodziny podejrzewał, że tak się stanie. To przerażające... Myśleliśmy, że wszystko jest w porządku" - opowiadała o ostatnich chwilach z mężem Talinda Bennington.

"Jeśli mamy dobry mechanizm radzenia sobie ze stresem, jeśli mamy ludzi, z którymi możemy porozmawiać, pomaga nam to dokonywać lepszych wyborów dla siebie. Mój mąż nie miał tego w wielu sytuacjach" - wspominała.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jeśli potrzebujesz pomocy, porozmawiaj otwarcie o problemach z osobą, której ufasz, zadzwoń 116 123 lub 116 111 lub wejdź na stronę www.pokonackryzys.pl.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Linkin Park | chester bennington

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje