Cardi B i Rihanna wśród 100 najbardziej wpływowych osób magazynu "Time"

Magazyn "Time" opublikował listę 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie. Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele świata muzyki - Cardi B, Jennifer Lopez, Shawn Mendes, Rihanna i Kesha.

Rihanna i Cardi B znalazły się wśród najbardziej wpływowych ludzi na świecie

Przypomnijmy, że zestawienie setki najbardziej wpływowych osób na świecie magazynu "Time" podzielone jest na kilka kategorii - pionierów, artystów, liderów, ikony i tytanów.

Reklama

Jako pionierkę uznano Cardi B, która w tym roku podbija branżę rozrywkową z płytą "Invasion of Privacy". Na temat raperki dla magazynu wypowiedziała się Taraji P. Henson.

"Jest skupiona na swoim talencie. Nie wchodząc przy okazji nikomu w drogę" - opowiadała aktorka. "Jest obecnie największym zjawiskiem w muzyce i nawet, gdy wszyscy ją obserwują, wciąż nie ma zamiaru za siebie przepraszać" - czytamy w opisie sylwetki Cardi.

W kategorii artysta wyróżniono Shawna Menedesa, jednego z najpopularniejszych wokalistów na świecie i idola milionów nastolatek. O artyście opowiedział John Mayer.

"Shawn Mendes jest gwiazdą pop generacji Z. Nie widzi gatunku jako bariery i uważa, że cała muzyka jest otwartym polem gry, co jest kluczowe dla osoby z takim talentem. Jego entuzjazm jest zaraźliwy, a on każdego dnia staje się lepszy. Jest jak Neo z 'Matrixa', który pobierał informacje" -  opisywał muzyka.

W kategorii ikona wyróżnione zostały natomiast Jennifer Lopez, Rihanna i Kesha. O wokalistce z latynoskimi korzeniami opowiedziała dla "Time'a" Kerry Washington.

"Jennifer Lopez jest kultowym wykonawcą. Jako pierwsza latynoska aktorka zarobiła milion dolarów dzięki filmowi oraz jako pierwsza kobieta miała swój album i film na pierwszych miejscach list sprzedaży. Ponadto jest matką, aktywistką, projektantką, ikoną stylu, filantropką i producentem. Ma w sobie niezaprzeczalną siłę i jest mocnym przykładem - nie tylko dla kolorowych kobiet - ale dla każdego, kto poczuł się inny i dla każdego, kto dźwiga ciężar i przywilej bycia pierwszym" - czytamy w opisie.

Sylwetkę Rihanny podsumowała natomiast Adele.

"Olśniewa w taki sposób, jakby ktoś zrobił ci zdjęcie lampą błyskową i byłbyś oszołomiony przez kilka minut. Ale przy całym tym blasku, zdaje się niczym nie przejmować, jest nieustraszona i pełna właściwego nastawienia, aby pozostać tym, kim jest i być sobą na zawsze" - opowiedziała brytyjska wokalistka.

O Keshy opowiedziała natomiast Cyndi Lauper.

"Kesha wypowiadała się na temat molestowania seksualnego długo zanim ruch #MeToo pojawił się w mediach i omal nie zakończyła przez to kariery. Jednak zamiast po cichu się wycofać, walczyła. I nagrała 'Rainbow', album, który zawiera najlepsze piosenki, jakie do tej pory stworzyła" - wyjaśniała gwiazda.

W zeszłym roku wyróżnieni przez magazyn zostali m.in. Chance The Rapper, John Legend, Alicia Keys i Demi Lovato.

Dowiedz się więcej na temat: Cardi B | Ke$ha | Jennifer Lopez | Robyn Rihanna Fenty | Shawn Mendes

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje