Reklama

Cardi B i Offset chcą zastrzec imię córki

Cardi B i Offset postanowili zabezpieczyć swoją córkę Kulture Kiari Cephus i niespełna miesiąc po jej urodzeniu złożyli dokumenty mające zastrzec prawa do oryginalnego imienia.

Cardi B w lipcu po raz pierwszy została mamą

Cardi B i jej mąż Offset w lipcu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, córeczkę Kulture.

Reklama

Trzy miesiące wcześniej raperka zdradziła, że imię dla córki wybrał Offset, które jest wariacją tytułu "Culture", serii płyt jego zespołu Migos. Przypomnijmy, że formacja była jedną z gwiazd tegorocznego Open'er Festival w Gdyni.

Para chce prawnie zastrzec wykorzystanie imienia i nazwiska Kulture Kiari Cephus we wszystkich "muzycznych nagraniach, filmach, marketingowych usługach rozrywkowych", a także grach wideo online i wydarzeniach tanecznych.

Kolejnym polem, na którym rodzice chcą mieć wyłączność do imienia swojej córki, jest moda, w tym m.in. projekty koszulek, swetrów, kurtek, spódniczek i obuwia.

Na razie Cardi B wycofała się z wspólnej trasy z Bruno Marsem, a pierwszy koncert po urodzeniu córki ma dać w październiku.

"Myślałam, że po urodzeniu mojej córki sześć tygodni to dla mnie wystarczająco dużo czasu, aby zregenerować się psychicznie i fizycznie. Myślałam również, że będę w stanie zabrać ją ze sobą w trasę, ale myślę, że się przeliczyłam z tą całą mamuśkową sytuacją" - napisała w specjalnym oświadczeniu Cardi B.

Przypomnijmy, że Kulture Kiari to pierwsze dziecko Cardi B. Z kolei Offset ma trójkę potomstwa ze swoich trzech poprzednich związków.

Cardi B na Instagramie opublikowała swoje zdjęcie zrobione tydzień po urodzeniu Kulture.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Cardi B | offset | Migos

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje