Reklama

Caleb Followill (Kings Of Leon): Nowy album będzie o mojej walce z alkoholem

Na nowym albumie Kings Of Leon znajdą się m.in. piosenki o nawiedzonym hotelu i o dawnej bitwie z alkoholem toczonej przez wokalistę Caleba Followilla.

Caleb Followill uchylił rąbka tajemnicy na temat nowej płyty KOL

W wywiadzie dla magazynu Q Caleb Followill wyznał, że siódmy album Kings of Leon "We Are Like Love Songs", jest jego najbardziej emocjonalnym i osobistym krążkiem. Uwiecznił na nim różne momenty z życia prywatnego.

Reklama

Nowa piosenka "Find Me", zainspirowana była żoną Caleba, modelką Lily Aldridge i jej traumatycznym pobytem w nawiedzonym hotelu w Los Angeles.

"To zabrzmi dziwnie i wiele osób będzie wytrzeszczało swoje oczy, ale ona czuła, jakby coś tam było, jakby to było nawiedzone miejsce" - skomentował Followill.

"Kiedy opowiadała, że jest to najstraszniejsza rzecz w jej życiu, postanowiłem napisać o tym piosenkę" - dodał muzyk.

Tymczasem kolejny nowy utwór - "Over" - jest inspirowany uzależnieniem wokalisty od alkoholu - muzyk musiał podjąć się leczenia odwykowego. Zespół z tego powodu przerwał trasę koncertową w 2011 roku.

Osoby trwające w nałogu, według wokalisty Kings of Leon, na pewno zrozumieją, co chciał przekazać i wiedzą, jak straszna jest to przypadłość. Album pełen jest osobistych historii.

Najnowsza płyta Kings Of Leon "We Are Like Love Song" ukaże się w październiku 2016 roku. Album zostanie wydany trzy lata po premierze ostatniego wydawnictwa zatytułowanego "Mechanical Bull", które pokryło się złotem.

Na oficjalnym koncie na Facebooku zespołu w poniedziałek (22 sierpnia) pojawił się kilkusekundowy filmik zapowiadający nowe wydawnictwo. 

Przypomnijmy, że 8 września grupa wystąpi w Krakowie.

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kings Of Leon | Caleb Followill

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje