Reklama

Busta Rhymes oskarżony

W sobotę, 19 sierpnia, w Nowym Jorku został aresztowany raper Busta Rhymes. Trevor Smith, bo tak naprawdę nazywa się gwiazdor, został oskarżony o napaść na fana oraz nielegalne posiadanie broni. Raper odpiera zarzuty, twierdząc, że to zemsta nowojorskiej policji za to, że odmówił współpracy nad śledztwem w sprawie zabójstwa jego ochroniarza w lutym tego roku.

Busta Rhymes został oskarżony o to, że skopał niejakiego Roberto Lebrona w głowę i ciało. Ten doznał wstrząśnienia mózgu, pęknięcia wargi i uszkodzenia nadgarstka i w efekcie musiał skorzystać z pomocy lekarskiej.

Reklama

Raper został zwolniony z aresztu w niedzielę, 20 sierpnia, po wpłaceniu 3 tysięcy dolarów kaucji. Policja oskarżyła go o nielegalne posiadanie 25-centymetrowego noża w jego samochodzie.

Podczas pobytu w areszcie policjanci przesłuchali rapera w sprawie śmierci jego ochroniarza Israela Ramireza. Wokalista jednak nic nie powiedział.

Przypomnijmy, że 29-letni Ramireza został zastrzelony w studiu nagraniowym w Brooklynie, gdy raper nagrywał teledysk do "Touch It (Remix)". Zabójca wciąż pozostaje na wolności.

Rhymes ma stanąć przed sądem pod koniec października.

Zobacz teledyski Busta Rhymesa na stronach INTERIA.PL.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje