Reklama

Brodka górą

Czytelnicy miesięcznika "Popcorn" przyznali Mikrofony dla artystów roku. Uroczyste wręczenie statuetek odbyło się w poniedziałek wieczorem, 21 marca, w warszawskim klubie "Skarpa". Dwie nagrody zdobyła Monika Brodka, ale największą sensację wzbudziła Magda Femme, głównie za sprawą swego niezwykle odważnego stroju.

Według czytelników "Popcornu" Brodka okazała się najlepszą wokalistką, a jej piosenka "Ten" zasługuje na miano przeboju roku.

- Każda nagroda jest dla mnie istotna i ważna, jest uhonorowaniem tego, co artysta robi przez cały rok. Dlatego jak najbardziej jestem z tej nagrody dumna i zadowolona. Są to dla mnie bardzo istotne wyróżnienia - powiedziała wokalistka.

- O wiele bardziej liczą się dla mnie nagrody przyznawane przez fanów, przez czytelników, niż nagrody przyznawane przez show-biznes, bo wydaje mi się, że są one bardziej obiektywne. Bardzo się cieszę z tych nagród i mogę zapewnić, że będą stały na zasłużonym miejscu - dodała wokalistka z Twardorzeczki.

Reklama

Mikrofonem w kategorii "wokalista roku" wyróżniono iście popowego rodzynka w hiphopowym cieście. Wyprzedził on całą plejadę hiphopowych gwiazdorów.

To oczywiście Marcin Rozynek. Wokalista już po raz drugi z rzędu został wyróżniony Mikrofonem Popcornu.

- Każda nagroda jest miła, a szczególnie taka, która jest głosem ludzi, dla których się gra i śpiewa. Tym bardziej, że hip hop niszczy i żeby się w tym wszystkim znaleźć z moją muzyką, to myślę, że to jest wielki sukces. Tym bardziej jestem zaskoczony, że dostałem to wyróżnienie rok po roku - powiedział podczas gali Marcin Rozynek.

Za najlepszy zespół czytelnicy miesięcznika uznali Wilki.

- Jesteśmy zadowoleni, że to, co robimy podoba się publiczności, chcą nas słuchać i przychodzić na koncerty - powiedział odbierając nagrodę Robert Gawliński, lider Wilków.

Przyznano także nagrody dla wykonawców zagranicznych. Podobnie jak Brodka, dwie statuetki zdobyło dyskotekowe trio z Mołdawii O-Zone ("zespół roku" i "przebój roku" za "Dragostea Din Tei"). Tytuł "wokalistki roku" przypadł Britney Spears, a wokalistą roku uznano Eminema.

Podczas imprezy w klubie "Skarpa" na scenie pojawili się idole z drugiej połowy lat 80., grupa Papa Dance, która powraca z płytą "1000000 fanek nie może się mylić", oraz jeden z najbardziej popularnych obecnie hiphopowych zespołów, czyli Jeden Osiem L.

Sporym zainteresowaniem fotografów cieszyła się Magda Femme, była wokalistka grupy Ich Troje, za sprawą swojej odważnej kreacji, która więcej odkrywała niż zasłaniała.

Zobacz galerię zdjęć z Mikrofonów "Popcornu".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gora | Magda Femme | czytelnicy | nagrody

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy