Reklama

Reklama

Britney Spears ma żal do Aguilery. "Unikanie wypowiedzi jest równe kłamstwu"

Britney Spears stała się wolna zaledwie tydzień temu po 13 latach kurateli swojego ojca. Wokalistka może teraz sama decydować o swoim życiu, a jak pisze na swoim Instagramie, może decydować o tak błahych rzeczach, jak np. jazda samochodem do sklepu. Teraz zamieściła wpis, w którym zwróciła się do Christiny Aguilery.

Britney Spears stała się wolna zaledwie tydzień temu po 13 latach kurateli swojego ojca. Wokalistka może teraz sama decydować o swoim życiu, a jak pisze na swoim Instagramie, może decydować o tak błahych rzeczach, jak np. jazda samochodem do sklepu. Teraz zamieściła wpis, w którym zwróciła się do Christiny Aguilery.
Britney Spears i Christina Aguilera znają się od dziecka. Na zdjęciu w 2000 roku /Frank Micelotta Archive /Getty Images

Britney SpearsChristina Aguilera znają się od bardzo dawna. Razem zaczynały karierę w "Klubie Przyjaciół Myszki Miki" mając zaledwie po kilka lat. Na przełomie lat 90./00., udało im się odnieść ogromny sukces, przez co były zestawiane głównie jako swoje konkurentki, choć prywatnie zachowywały dobre stosunki. Całkiem niedawno Aguilera w social mediach wspierała Britney w walce o wolność.

Podczas rozdania nagród Latin Grammys 2021 na czerwonym dywanie błyszczała Christina Aguilera. Podczas wywiadu została zapytana o to, co sądzi o uwolnieniu Britney Spears spod opieki despotycznego ojca. Okazało się, że Aguilera nie znalazła czasu na odpowiedź, dodała jedynie, że "bardzo się cieszy" z werdyktu sądu.

Reklama

Ta odpowiedź nie mogła przejść bez echa, bo niedługo po tym Britney na swoim Instastory zamieściła fragment wypowiedzi Christiny i dopisała: "Kocham i wielbię każdego kto mnie wspierał... ale unikanie wypowiedzi, kiedy znasz prawdę jest równe kłamstwu! Przez 13 lat tkwiłam w skorumpowanym systemie - dlaczego było to dla niektórych takim trudnym tematem do rozmowy? Ja przez to naprawdę przeszłam!".

W kolejnym instastory mogliśmy przeczytać pochwałę wokalistki wobec Lady Gagi, która znalazła chwilę na to, by skomentować sytuację. Gaga stwierdza w nagraniu, że Britney po swoich przejściach już zawsze będzie inspiracją dla kobiet, a także, że kobiety nie są dobrze traktowane w przemyśle muzycznym, co ma nadzieję zmieni się na zawsze. "Dziękuję za poświęcenie swojego czasu na powiedzenie tak miłych rzeczy, doprowadziłaś mnie do łez. Kocham Cię!" - napisała Spears.

Po wszystkim swoje słowa uznania do Britney skierowała także Lady Gaga. "Kocham Cię, Britney. Żyj jak najlepiej! Modliłam się o to, by system prawny potraktował Cię jak człowieka.. Odmieniłaś rolę kobiet w tym przemyśle już na zawsze. Walczyłaś o siebie i byłaś tak odważna. Dziękuję Ci" - napisała Gaga. Miejmy nadzieję, że wkrótce Spears wróci do nagrywania, a być może pojawi się jakiś wspólny numer duetu. 

W ostatnim czasie Britney Spears zaczęła planować swoje życie na nowo. Wśród najbliższych planów jest ślub z Samem Ashgari. Para zaręczyła się we wrześniu, a Britney od razu pochwaliła się tym faktem w social mediach. Szczęśliwa napisała "Nie mogę w to uwierzyć!", a on opublikował ich wspólne zdjęcie, na którym się całują, tymczasem Britney pokazała do obiektywu serdeczny palec, na którym błyszczał pierścionek z ogromnym diamentem. 

Tę biżuterię wykonano na specjalne zamówienie. Pierścionek stworzył nowojorski projektant Roman Malayev, mistrz jubilerski z firmy Forever Diamonds. Największą ozdobą pierścionka jest 4-karatowy brylant w platynowej oprawie, a obrączkę od wewnątrz zdobi ją osobisty grawerunek "Lwica".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL