Reklama

Reklama

Brit Awards: Widzowie zażenowani zachowaniem prowadzącego

Prowadzący Brit Awards w ogniu krytyki. Widzowie nie mogą wybaczyć mu seksistowskich komentarzy pod adresem Little Mix. Skrytykował go również prezenter Piers Morgan.

Little Mix podczas Brit Awards

Little Mix zgarnęły na Brit Awards nagrodę w kategorii najlepszy teledysk. Ponadto wystąpiły na scenie wraz z Ms Brown i zaprezentowały utwór "Woman Like Me".

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Woman Like Me" w serwisie Teksciory.pl!

Występ grupy w niewybrednych słowach skomentował prowadzący galę Jack Whitehall, który stwierdził, że na pewno teraz tatusiowie w całym kraju niezręcznie ukrywają swoje wzwody.

Reklama

Taki komentarz nie spodobał się fanom grupy. "Jack Whitehall nie był w ogóle śmieszny. Jego komentarze na temat Little Mix i Shawna Mendesa były obrzydliwe" - można było przeczytać na Twitterze.

Jakby tego było mało, prowadzący przeprowadził też dziwną rozmowę z wokalistkami pod koniec gali. Whitehall zapytał formację o ich konflikt z Piersem Morganem.

Przypomnijmy, że piosenkarki zostały zaatakowane przez prezentera za ich klip "Strip". "Wolałbym, aby używały talentu do sprzedawania płyt, a nie robiły to nagością" - komentował w kolejnym wpisie na Twitterze.

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Strip" w serwisie Teksciory.pl!

"Piers Morgan. Nie podobało mu się zdjęcie, na którym rozebrałyście się do naga, co jest dziwne, bo cztery podbródki i zmysłowe piersi to musi być to, co widzi codziennie w lustrze" - stwierdził, a po takim komentarzu wokalistki zaniemówiły, a następnie zaczęły się nerwowo śmiać.

Na takie zachowanie prowadzącego i grupy zareagował prezenter.

"Zszokowany i zawiedziony oglądałem, jak Little Mix i Jack Whitehall wyśmiewali mnie z powodu wagi w telewizji. To właśnie takie publiczne szyderstwo, z którymi walczyły Little Mix. Wstydźcie się, panie" - napisał Morgan.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje