Reklama

Reklama

Beyonce odmówiła Coldplay

Chris Martin w wywiadzie dla "Rolling Stone" przyznał, że również Beyonce odrzuciła piosenkę, którą napisali oni specjalnie dla niej. W styczniu okazało się, że numerem Coldplay nie był w przeszłości zainteresowany David Bowie.

Beyonce i Chris Martin w trakcie Super Bowl 2016

Chris Martin napisał utwór "Hook Up" specjalnie z myślą o amerykańskiej wokalistce. Numer został jej zaprezentowany w studiu. Oprócz niej słyszał go również jej producent Stargate. Beyonce miała w bardzo delikatny sposób skrytykować piosenkę:

"Naprawdę cię lubię, ale to jest okropne" - w taki sposób Beyonce podziękowała za potencjalną współpracę Chrisowi Martinowi.

Jak się potem okazało, wokalistka nagrała z grupą numer "Hymn for the Weekend", który cieszy się ogromną popularnością (od końca stycznia na Youtube zdobył on 37 milionów wyświetleń). Beyonce towarzyszyła również zespołowi podczas 50. finału Super Bowl.

Reklama

To nie jedyny artysta, który odrzucił propozycję grupy. Po śmierci Davida Bowiego perkusista grupy Will Campion, wspominał legendarnego wokalistkę i przyznał, że Coldplay zaproponowało mu możliwość współpracy. Bowie jednak nie zgodził się, gdyż stwierdził, że przesłany utwór jest po prostu słaby.

Przy tej okazji warto wspomnieć, że Amerykanie również nie przyjęli entuzjastycznie występu Brytyjczyków na Super Bowl. W licznych komentarzach w sieci można przeczytać, że Beyonce i Bruno Mars przyćmili zespół. Zrobić to miała nawet Lady Gaga swoim brawurowym wykonaniem hymnu.

Zobacz klip "Hymn for the Weekend":

Sprawdź tekst utworu "Hymn for the Weekend" w serwisie Teksciory.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Coldplay | David Bowie | beyonce

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje