Reklama

Reklama

Bejf: "Synekura" w sprzedaży

3 czerwca do sprzedaży trafił album Bejfa "Synekura". Promują ją single "Idziemy po swoje", "No Rush" oraz "Nie zawracam". Od 6 czerwca płyty można posłuchać na kanale wytwórni MaxFloRec.

Bejf prezentuje "Synekurę"

Bejf to już trzeci - po K2Kleszczu - tzw. rekrut hip hopu, którego twórczość MaxFloRec zdecydowało się pokazać na oficjalnym rynku fonograficznym. Jego "Synekura" to, jak mówi sam artysta, "bunt rapera wychodzącego z podziemia".

"Przedstawiam drogę, która doprowadziła mnie do miejsca, w którym aktualnie się znajduję. Przyglądając się sobie samemu, próbuję dostrzegać emocje, które towarzyszą mi w tej cały czas trwającej podróży. Album odzwierciedla wszystkie kwestie, które w danym okresie mają na mnie największy wpływ. Zależy mi na tym, żeby słuchacz poczuł to, co tkwi w głębi mnie" - opisuje swój legalny debiut Bejf.

Reklama

Wydawnictwo zawiera 13 premierowych utworów. Wśród nich znajdują się single: "Idziemy po swoje", "No Rush" ubarwiony wokalem charyzmatycznej Udoo, a także "Nie zawracam".

Za oryginalne brzmienie albumu w większości odpowiada Frose. W powstanie krążka zaangażowali się też producenci: Poema Funku (singiel "Idziemy po swoje") oraz Mr. No Problem ("Lost and Found").

Sprawdź tekst utworu "Idziemy po swoje" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje