Reklama

Reklama

Behemoth: Zobacz nowy teledysk "Bartzabel"

W piątek (5 października) ukaże się zapowiadany już przez nas album "I Loved You At Your Darkest" grupy Behemoth. Ekipa dowodzona przez Nergala zaprezentowała właśnie teledysk do utworu "Bartzabel".

Nergal (Behemoth) w akcji

"Bartzabel" to trzeci numer - po "God=Dog" i "Wolves Ov Siberia" - którym Behemoth promuje płytę "I Loved You At Your Darkest".

Posłuchaj utworu "God=Dog" w serwisie Teksciory.pl!

Pierwsza od czterech lat płyta Behemotha, następca albumu "The Satanist", ukaże się z nalepką Mystic Production i New Aeon Musick w wersji CD oraz w limitowanej edycji digibook (CD z 40-stronicową książeczką w twardej książkowej oprawie). Dostępne będą także dwupłytowe wersje winylowe i specjalny boks (dwupłytowy album winylowy plus CD).

Reklama

"'Bartzabel' narodził się w zasadzie podczas próby. Nie mieliśmy żadnego kształtu, żadnej wizji tego utworu, ale powstawał fragment po fragmencie i efekt finalny niesamowicie nam się spodobał. Traktujemy go jako swojego rodzaju oko cyklonu albumu 'ILYAYD' - jest z jednej strony najspokojniejszym i najwolniejszym utworem na płycie, a z drugiej jednym z najmroczniejszych" - mówi Nergal.

"Jeśli chodzi o tekst utworu, to (wraz z Krzysztofem Azarewiczem) zainspirowaliśmy się Aleisterem Crowleyem ('The Spirit Of Mars'), a zaprzyjaźniona z nami Grupa 13 doskonale oddała klimat utworu w teledysku, który stworzyli. Mogę nawet posunąć się do stwierdzenia, że jak do tej pory, jest to mój ulubiony klip Behemoth! Mam nadzieję, że i Wam się spodoba. Szykujcie się na premierę albumu 'ILYAYD' już w najbliższy piątek!" - dodaje.

Sprawdź tekst utworu "Bartzabel" w serwisie Teksciory.pl!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Behemoth | teledyski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje