Reklama

Beata Kozidrak dała koncert na Zanzibarze, by wesprzeć biedne dzieci. Fani zachwyceni

Wokalistka zespołu Bajm zatęskniła za relaksem pod plamami i jak wiele innych gwiazd wybrała się na Zanzibar. Jednak diwa polskiej sceny muzycznej nie tylko kąpała się w basenie, relaksowała na leżaku i spacerowała po plaży. Zdecydowała się również na udział w charytatywnym koncercie na rzecz zanzibarskich dzieci, a relację z tego wydarzenia zamieściła na Instagramie.

Beata Kozidrak koncertuje nawet podczas urlopu

Na zdjęciach opublikowanych w najnowszym poście widzimy piosenkarkę (sprawdź nowy przebój!) w zwiewnej kreacji na scenie oraz tłum zachwyconych jej występem fanów - Polaków, którzy w tym samym czasie odpoczywali na afrykańskiej wyspie.

Reklama

Obok relacji zdjęciowej znalazł się także opis całej akcji.

"Podróżując - pomagasz - to nowa inicjatywa Wojtka Żabińskiego. Ma na celu pomoc dzieciom mieszkającym na Zanzibarze. Dzięki artystom i turystom z Polski, którzy tu przyjeżdżają, budowane jest Centrum Edukacji, gdzie dzieci będą się uczyć angielskiego i obsługi komputera. Dostaną również ciepły posiłek, powstanie także boisko i basen dla nich.

Pieniądze zebrane podczas koncertów na licytacjach przeznaczone są na budowę tego miejsca. Potrzeby są ogromne! Cieszę się, że mogę przyczynić się do tego, że dzieci będą szczęśliwsze i mam nadzieję, że zbierzemy dużo pieniędzy na ten cel" - napisała pod zdjęciem Beata Kozidrak.

Jej występ został bardzo gorąco przyjęty przez publiczność. Oprócz polskiej wokalistki w koncercie, wzięła udział także tanzańska piosenkarka R&B Maua Sama, która również zrelacjonowała ten wieczór na swoim instastory. Całe wydarzenie poprowadziła Iwona Pavlović

W trakcie wieczoru odbyła się licytacja, w czasie której można było wygrać m.in. bilety na spektakl z Rafałem Królikowskim i zaproszenie na wspólną kawę z aktorem oraz prywatną lekcję tańca z Iwoną Pavlović.

Organizatorzy na razie nie zdradzili, jaką kwotę na budowę Centrum Edukacji udało się zebrać w czasie tego wieczoru.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Beata Kozidrak | Bajm | Zanzibar

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje