Reklama

Reklama

Bayer Full: Sławomir Świerzyński na zdjęciu sprzed 40 lat! Bardzo się zmienił?

Lider grupy Bayer Full opublikował na Facebooku zdjęcie z młodości. Fani nie mogą wyjść z podziwu twierdząc, że wcale się nie zestarzał!

Lider grupy Bayer Full opublikował na Facebooku zdjęcie z młodości. Fani nie mogą wyjść z podziwu twierdząc, że wcale się nie zestarzał!
Sławomir Świerzyński (Bayer Full) pokazał zdjęcie sprzed 40 lat /VIPHOTO /East News

Sławomir Świerzyński jest liderem zespołu Bayer Full, jednego z przedstawicieli gatunku disco polo. Ze względu na historię o podboju Chin jest nazywany "cesarzem disco polo". Największym hitem grupy są niewątpliwie "Majteczki w kropeczki".

W sieci pojawiło się zdjęcie z młodości Świerzyńskiego. Sam artysta zestawił je z fotografią przedstawiającą jego dzisiejszy wizerunek.

Zdjęcie pojawiło się na Facebooku z skromnym podpisem: "40 lat minęło..."

"Kiedyś i dziś - nadal przystojny", "No, powiem Ci Sławku, oczy te same. Pozdrawiam", "Mała różnica Panie Sławku" - piszą fani w komentarzach.

Reklama

Prywatnie wokalista związany jest z Renatą Świerzyńską. Ich dzieci - Nikola, Damian i Sebastian - w 2016 roku założyły zespół Baby Full.

O Świerzyńskim było ostatnio głośno, kiedy publicznie zastanawiał się, czy ktokolwiek mógłby być zainteresowany kupnem płyty Kultu

Sytuacja miała miejsce, gdy w ramach Funduszu Wsparcia Kultury Świerzyński miał otrzymać 150 tys. zł, a firma jego żony - Bayer Full Impresariat - kolejne 400 tys. zł. 

Lider Bayer Full odniósł się wtedy do słów Kazika Staszewskiego, który wytłumaczył, dlaczego razem z grupą Kult nie ubiegał się o wsparcie. Rockman uważał, że rząd nie ma własnych pieniędzy i jeżeli jakieś rozdaje, to wcześniej musi je komuś zabrać. Powiedział, że jeśli ktoś chce pomóc muzykom, to kupi płytę.

"A kto by chciał ich płytę kupić" - pytał w programie Debata Dnia Sławomir Świerzyński.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL