Reklama

Babyface o Michaelu Jacksonie: Co ujawnił znany producent?

Podczas specjalnej transmisji na żywo na Instagramie, producent Babyface zdradził dwa nieznane epizody z życia Michaela Jacksona, pokazując jego dwa zupełnie nieznane oblicza.

Michael Jackson miał wiele sekretów

Babyface to ceniony producent, autor piosenek i kompozytor (sprawdź!). Nic więc dziwnego, że jego drogi kilkukrotnie przecięły się z Michaelem Jacksonem.

Reklama

Przy okazji instagramowej bitwy z Teddym Rileyem, Babyface podzielił się nieznanymi szczegółami z życia swojego przyjaciela. Oba dotyczyły jego relacji z kobietami z branży rozrywkowej.

"Pewnego razu Michael do mnie zadzwonił. Powiedział: 'Babyface... Czy wiesz kim jest Halle Berry? Znasz ją?' Gdy odparłem, że ją znam, zapytał mnie: 'Możesz coś dla mnie zrobić? Chciałbym do niej zadzwonić. Chciałbym zaprosić ją na randkę" - opowiadał producent.

"Wypytałem więc trzech agentów, bo nie znałem numeru Halle Berry. W końcu udało mi się z nią skontaktować, a jej menedżerowi powiedziałem: 'Tak, Michael chce zaprosić ją na randkę'" - wspominał.

Kompozytor nie zdradził jednak, czy aktorka spotkała się z wokalistą i jak skończyła się ta cała historia. Sama bohaterka opowieści również nie skomentowała plotek.

Przypomnijmy, że niedawno podrywaczem piosenkarza nazwał Mike Tyson.

"Nie był żadnym głupim, małym i cherlawym chłopcem jak Piotruś Pan. Był cholernie bystry. Wiedział w jakich popieprzonych czasach żyje. To rozwaliło mi głowę. Nie wpadłbym na to, nawet za milion lat" - wspominał Tyson.

Inna anegdota dotyczyła pracy Madonny z Michaelem Jacksonem. Baby zdradził, że w teledysku "In The Closet" początkowo wystąpić miała popularna wokalistka. Jednak po kilku słowach w stronę króla popu, plany uległy zmianie.

"Babyface, dasz wiarę, że ona (Madonna - przyp. red.) kazała mi przebrać się za dziewczynę. Nigdy tego nie zrobię. Chciała wszystko zmienić. To obłęd" - cytował słowa Jacksona producent.

Zachowanie Madonny miało rozzłościć gwiazdora, który zdecydował się, że w klipie pojawi się modelka Naomi Campbell.

Utwór "In The Closet" (sprawdź tekst i polskie tłumaczenie utworu!) znalazł się na ósmej płycie wokalisty "Dangerous".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michael Jackson | Babyface | Halle Berry | Madonna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje