Avril Lavigne o swojej chorobie: Leżałam w łóżku przez dwa lata

Avril Lavigne w wywiadzie dla magazynu "Billboard" opowiedziała o tym, jak wyglądało jej życie, gdy zachorowała na boreliozę, która przykuła ją do łóżka na dwa lata.

Avril Lavigne miała poważne problemy zdrowotne

Przypomnijmy, że Arvil Lavigne musiała nagle przerwać karierę po wydaniu albumu "Avril Lavigne". W 2014 roku wokalistka w wyniku ugryzienia przez kleszcza zachorowała na boreliozę. We wrześniu tego roku wokalistka wystosowała do fanów specjalny apel o najgorszym okresie jej życia.

Reklama

"Zdecydowałam się być szczera na temat moich zmagań, otwarta i wrażliwa bardziej niż kiedykolwiek wcześniej" - napisała Lavigne i dodała, że ma zamiar wystartować z fundacją gromadzącą środki zapobiegające boreliozie. Wkrótce zapoczątkowana zostanie inicjatywa edukowania i pomagania innym w walce z tą chorobą.

"Pięć lat temu zniknęłam po wydaniu mojego ostatniego albumu. Ostatnie lata spędziłam na walce z boreliozą. To były najgorszy czas w moim życiu zarówno fizycznie jak i emocjonalnie. Przekułam swoją walkę w muzykę. Pisałam piosenki w łóżku i na kanapie" - tłumaczyła wokalistka.

W rozmowie z magazynem "Billboard" Lavigne ponownie wspominała ciężkie chwile w swoim życiu. "Byłam zmęczona, obłąkana, nie miałam sił wyjść z łóżka. Myślałam - co się do cholery ze mną dzieje" - wspominała o czasie przed diagnozą.

Artystka tłumaczyła, że aby dowiedzieć się, co jej jest, odwiedziła wielu lekarzy, ci jednak nie do końca potrafili postawić trafną diagnozę. W końcu dowiedziała się, że choruje na boreliozę.

Wsparcie otrzymała od jednej z uczestniczek programu "Żony Beverly Hills", matki modelek Gigi i Belli Hadid - Yolandy Hadid. Kobieta również cierpiała na boreliozę i dała piosenkarce namiary na odpowiednich specjalistów.

"Byłam przykuta do łóżka przez pieprzone dwa lata. To robak - kleszcz - więc bierzesz antybiotyk i go zabijasz. Ale to mądry robak. Zmienia się w torbiel, więc musisz brać jeszcze inne antybiotyki. Byłam przez długi czas źle diagnozowana i miałam trochę prze***ane" - zdradziła Lavigne.

"Pogodziłam się z tym, że umrę. W pewnym momencie czułam się, jakbym tonęła i walczyła o to, aby zaczerpnąć odrobinę powietrza" - opowiadała wokalistka. Swoje przeżycia zawarła również w piosence "Head Above Water".

Sprawdź tekst i tłumaczenie utworu "Head Above Water" w serwisie Teksciory.pl!

Wokalistka opowiedziała również o słynnym wywiadzie dla "Good Morning America", podczas którego totalnie się rozkleiła, opowiadając o swojej chorobie. "Nie byłam na to gotowa" - wyznaje trzy lata po jego emisji.

Dowiedz się więcej na temat: Avril Lavigne

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje