Ariana Grande czuje, że zawiodła fanów

Ariana Grande, która została przyłapana na lizaniu pączków w miejscu publicznym, znów komentuje swój wybryk. Wokalistka przyznaje, że przez jej nieprzemyślane zachowanie czuje, że zawiodła fanów.

Ariana Grande wraca do afery pączkowej

Przypomnijmy, że na początku lipca Amerykanka pojawiła się ze swoim chłopakiem Rickym Alvarezem w kalifornijskiej cukierni, gdzie postanowiła polizać pączki przeznaczone do sprzedaży.

Reklama

Wideo pokazujące incydent z udziałem wokalistki i jej wybranka w tydzień obejrzano ponad 6 milionów razy.

Wokalistka przeprosiła za swoje zachowanie, a właściciel cukierni postanowił nie wnosić oskarżenia przeciwko dziewczynie.

Mimo to Ariana Grande wciąż czuje się głupio ze względu na swój wybryk. Do sprawy wróciła podczas wywiadu w porannym programie telewizyjnym "Good Morning America":

"Moje zachowanie było bardzo obraźliwe i przeprosiłam. Nie ma żadnej wymówki, nie ma żadnego usprawiedliwienia, ale myślę, że jako ludzkie istoty, wszyscy mówimy i robimy rzeczy, których wcale nie mamy na myśli i musimy wyciągać z tego lekcje, to część procesu. Musimy uczyć się na błędach i przez to wzbogacać się" - tłumaczyła wokalistka.

Ariana Grande przyznała również, że najgorzej czuje się ze świadomością, że zawiodła wiele osób, które w nią wierzyły. "To nieznośne uczucie" - podkreśliła dziewczyna.

Zobacz incydent w cukierni z Arianą Grande:

Dowiedz się więcej na temat: Ariana Grande

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje