Aquaman założył zespół. Popularny aktor gra największe rockowe przeboje

Jason Momoa zaskoczył swoich fanów. Okazuje się, że popularny aktor, znany głównie z roli Aquamana, to wielki miłośnik rocka i metalu. Założył nawet zespół - ÖOF TATATÁ. Wspólnie z kolegami koncertuje, grając covery największych przebojów Metalliki czy Black Sabbath.

Jason Momoa założył zespół i coveruje gigantów rocka oraz metalu
Jason Momoa założył zespół i coveruje gigantów rocka oraz metaluJon Kopaloff/Getty ImagesGetty Images

Jason Momoa to amerykański aktor filmowy i serialowy, który zyskał popularność dzięki głównej roli w produkcji DC "Aquaman". Jest rozpoznawalny przez swój charakterystyczny wygląd - ma długie włosy, a jego postura jest bardzo muskularna. Występował w głośnych produkcjach, takich jak "Diuna", "Kaskader", "Gra o tron" czy "Szybcy i wściekli".

Jason Mamoa opowiedział o swojej miłości do grania na basie

Jason Momoa, poza tym, że spełnia się w roli aktora, jest także ogromnym pasjonatą muzyki - głównie tej gitarowej. Uwielbia słuchać rockowych zespołów, a także sam gra na basie. Kilka lat temu udzielił wywiadu magazynowi "Bass Player", gdzie opowiedział o swojej wielkiej miłości do instrumentu.

"Zawsze na planie mam ze sobą instrumenty. Mój syn gra na perkusji, a córka na gitarze. Podczas urodzin mojej asystentki, która kocha zespół Tool, postanowiliśmy wszyscy wykonać utwór 'Sober'. Wówczas moja miłość do basu eksplodowała. W momencie, gdy zacząłem grać, poczułem połączenie z tym instrumentem" - opowiedział Jason Momoa.

Aquaman stworzył zespół muzyczny

Odtwórca roli Aquamana niedawno postanowił stworzyć zespół. Swoją ogromną pasję do muzyki przerodził w działanie. Dołączyła do niego dwójka przyjaciół - Mike Hayes i Kenny Dale Borrill - z którymi aktor wkroczył do muzycznego świata. Trio nazwało się ÖOF TATATÁ.

Zespół aktora coveruje utwory gigantów rocka i metalu

Jason Momoa, wraz ze swoim zespołem, nie wymyśla nowych kawałków, a gra covery gigantów światowej sceny rockowej i metalowej. Wykonują przeboje Metalliki, Black Sabbath i wielu innych. Grupa zagrała swój pierwszy koncert całkiem niedawno, bo w kwietniu bieżącego roku. Występ miał miejsce w Nowej Zelandii i odbył się przy okazji promocji filmu o grze Minecraft. Gościem specjalnym koncertu okazał się aktor Jack Black. Wspólnie z członkami ÖOF TATATÁ wykonał piosenkę "For Whom The Bell Tolls" (zobacz!z repertuaru Metalliki.

Zespół, w którym gra Jason Momoa miał okazję wystąpić także w kilku miejscach w USA. Niedawno miały miejsce ich dwa koncerty w Kalifornii - w The Bungalow w Santa Monica oraz w Sunset Room w Hollywood. Podczas pierwszego z występów muzycy zaprosili na scenę współtwórcę "Gry o tron" D. B. Weissa. Fragmenty obu występów można zobaczyć w serwisie YouTube.

Artur Rojek o Myslovitz: "Czas starć ambicji i konfliktów"Piotr Witwicki, Piotr Witwicki, Piotr Witwicki, Piotr Witwicki, Piotr WitwickiINTERIA.PL
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas
{CMS: 0}