Reklama

Reklama

Ania Dąbrowska szuka miłości. Zobacz teledysk "Serce nie sługa"

Wokalistka Ania Dąbrowska prezentuje teledysk do swojej kolejnej filmowej piosenki - "Serce nie sługa".

Ania Dąbrowska opulbikowała nowy teledysk

Od 2002 r. Ania Dąbrowska wydała sześć płyt (ostatnia - "Dla naiwnych marzycieli" z 2016 r. - pokryła się dwukrotnie platyną) i zdobyła dziewięć Fryderyków, a jej piosenki królują na listach przebojów.

Pod koniec 2017 r. wokalistka postanowiła podsumować dotychczasowy dorobek albumem "The Best Of".

Teraz Ania prezentuje tytułowy singel do filmu "Serce nie sługa" w reżyserii Filipa Zylbera. Dzieło twórcy "Pożegnania z Marią", "Egzekutora" i "Po prostu przyjaźń", pracującego ostatnio przy serialach ("O mnie się nie martw", "Ojciec Mateusz", "Prawo Agaty"), trafi do kin 5 października.

Reklama

Główne role grają Paweł Domagała, Roma Gąsiorowska, Borys Szyc, Magdalena Różczka oraz Mateusz Damięcki.

"'Serce nie sługa' to film o poszukiwaniu miłości, zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę" - czytamy w zapowiedzi nowej komedii romantycznej.

Autorkami nagrania są Ania Dąbrowska oraz siostry Dagmara i Martyna Melosik.

"Piosenka opowiada historię dwojga ludzi, którzy bardzo dobrze się znają, są przyjaciółmi, bardzo pasują do siebie ale nie mogą zdecydować się na ostateczny krok i bycie razem. Po prostu nie wiedzą czy to przyjaźń, czy to już kochanie. To również piosenka o miłości, której czasami możemy nie dostrzec, a która jest gdzieś obok nas. Czasami potrzeba czasu i dojrzałości aby ją dostrzec i docenić" - tłumaczy Ania Dąbrowska.

Wokalistka ma w swoim dorobku filmową płytę "Ania Movie" i piosenki do filmów "Nigdy nie mów nigdy" i "Porady na zdrady".

Za reżyserię teledysku "Serce nie sługa" odpowiada Pascal Pawliszewski, który pracował wcześniej z takimi wykonawcami, jak m.in. Feel i Lanberry, Cugowscy, Lady Pank, Blue Cafe, Ania Wyszkoni, Marta Gałuszewska, Pączki w Tłuszczu, Michał Bajor, Mateusz Grędziński, Patryk Kumór, Adam Stachowiak, Alicja Janosz, Paulina Lenda i Ania Kłys.

Sprawdź tekst utworu "Serce nie sługa" w serwisie Teksciory.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje