Reklama

Reklama

Alicja Janosz świętuje urodziny syna. Podobny do mamy?

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" pokazała zdjęcia swojego świętującego 7. urodziny syna. Internauci zwrócili na podobieństwo Tymona do mamy.

Zwyciężczyni pierwszej edycji "Idola" pokazała zdjęcia swojego świętującego 7. urodziny syna. Internauci zwrócili na podobieństwo Tymona do mamy.
Alicja Janosz /Prończyk /AKPA

Na swoim Instagramie Alicja Janosz nie stroni od publikowania postów dotyczących jej życia prywatnego i rodzinnego. Tym razem wpis zadedykowała swojemu synowi, Tymonowi, który skończył już 7 lat.

Gwiazda "Idola" opublikowała kilka zdjęć z przyjęcia urodzinowego, między innymi swojego syna z prezentami oraz tort z dekoracją nawiązującą do uwielbianej przez dzieci gry Minecraft.

"7 lat!!! Synuś, moja wdzięczność za Ciebie nie ma granic. To zaszczyt być Twoją mamusią. Kocham i uwielbiam..." - napisała.

Fani Janosz oprócz oczywiście życzeń dla Tymona, zwrócili uwagę na podobieństwo chłopca do mamy. Trudno się z nimi nie zgodzić - wyglądają jak dwie krople wody!

Reklama

Kim jest Alicja Janosz?

Alicja Janosz to utalentowana wokalistka, której rozpoznawalność przyniósł udział w pierwszej polskiej edycji programu "Idol" w 2002 roku. 16-letnia wówczas Ala Janosz pokonała w finale m.in. Ewelinę Flintę oraz Szymona Wydrę.

Jej utwór pt. "Zbudziłam się" (posłuchaj!), bardziej znany jako "Jajecznica", zyskał olbrzymią popularność wśród słuchaczy. Promował on debiutancki krążek wokalistki "Ala Janosz".

Po zakończeniu współpracy z dużą wytwórnią, Janosz dołączyła do HooDoo Band (perkusistą grupy jest Bartosz Niebielecki, prywatnie mąż wokalistki i ojciec Tymona). Z zespołem wydała jedną płytę i wypuściła jeszcze trzy solowe albumy.

Ostatni z nich - "Alicja Janosz dzieciom" - ujrzał światło dzienne w marcu 2020 roku. Wokalistka pracowała również w przedszkolu (edukacja muzyczna).

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy