Reklama

Agnieszka Chylińska wraca do koncertowania. Zaskoczyła fanów!

Agnieszka Chylińska przygotowała się do jednego z pierwszych koncertów od czasu ogłoszenia pandemii koronawirusa. Jej metamorfoza zszokowała fanów.

Agnieszka Chylińska często eksperymentuje z wizerunkiem

Agnieszka Chylińska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych polskich wokalistek. Sławę zyskała występując w zespole O.N.A (posłuchaj!). 

Reklama

W końcu zdecydowała się rozpocząć karierę solową. Od tej pory nagrała trzy albumy studyjne, a ostatni to nagrodzony złotem "Pink punk" (sprawdź singel "Mam zły dzień"!) z października 2018 roku.

W tym roku piosenkarka świętuje swój jubileusz, jednak trasę z okazji 25 lat na scenie przerwała pandemia koronawirusa.

Od sierpnia Chylińska koncertuje regularnie. "To jest genialna historia, ponieważ to jest takie fajne wyciągnięcie ręki w stronę artystów, którzy po prostu chcą grać bez względu na to, czy coś krąży, czy nie krąży [...] Będą to koncerty bezpieczne. Będą to koncerty, gdzie nie musimy się o nic martwić" - mówiła w rozmowie z "Dzień dobry TVN", zapewniając, że organizatorzy zrobią wszystko, by uczestnicy byli bezpiecznie.

Teraz wokalistka zagra koncert w Zielonej Górze. Z tej okazji zrobiła fanom niespodziankę. "A Wy jaką macie górę na Zieloną Górę?" - napisała pod zdjęciem, na którym widać jej nową, pofarbowaną na zielono fryzurę. 

Fani nie mogli wyjść z podziwu. "Super fryz. Ciekawa jestem jaka fryzura do Spodka" - żartowali. "Zawsze Nas zaskoczysz", "Jaki ładny fryz", "Szaleństwo" - komentowali także. 

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Chylińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje