Reklama

Aaron Carter w ostatnim teledysku "Lately". Checkthestar żegna zmarłego wokalistę

Na dwa dni przed nagłą i niespodziewaną śmiercią Aarona Cartera do sieci trafił teledysk "Lately" z jego udziałem. Raper Checkthestar ze łzami w oczach pożegnał 34-letniego wokalistę.

Na dwa dni przed nagłą i niespodziewaną śmiercią Aarona Cartera do sieci trafił teledysk "Lately" z jego udziałem. Raper Checkthestar ze łzami w oczach pożegnał 34-letniego wokalistę.
Teledysk "Lately" trafił do sieci dwa dni przed śmiercią Aarona Cartera /Gabe Ginsberg /Getty Images

Amerykańskie media poinformowały w sobotę 5 listopada, że Aaron Carter (posłuchaj!) został znaleziony nad ranem martwy w wannie w swoim domu w Lancaster.  Okoliczności śmierci na razie nie są znane, lecz policja wstępnie wykluczyła udział osób trzecich.

Wokalista pod koniec 2019 r. trafił do szpitala z powodu wyczerpania. W tamtym czasie ogłosił też, że jest chory psychicznie (zdiagnozowano u niego schizofrenię, zaburzenie afektywne dwubiegunowe, depresję maniakalną oraz lęki).

Reklama

Sprawdź tekst "I Want Candy" w serwisie Tekściory.pl!

3 listopada do sieci trafił teledysk "Lately", w którym Aaron Carter wsparł rapera o pseudonimie Checkthestar.

"Ta klasyczna piosenka była inspirowana toksycznymi związkami" - czytamy pod klipem. Później Miguel Garcia (to prawdziwe nazwisko Checkthestar) dodał, że jest "wspomnieniem ikony". Duet z początkującym raperem z Florydy został uzgodniony podczas relacji na żywo na Instagramie, gdzie Cartera śledziło ponad 600 tysięcy obserwujących.

"Nigdy nie myślałem, że twoje ostatnie wideo będzie ze mną, jestem zaszczycony bracie! Nie jesteś na czarnej liście - moje modlitwy kieruję do całej rodziny Carterów, Melanie [Martin, ostatnia partnerka wokalisty i matka jego syna], Prince'a [niespełna roczny syn Aarona] i wszystkich fanów. Bądźcie silni w trakcie tych trudnych chwil" - napisał wstrząśnięty Checkthestar na Instagramie.

Kim był Aaron Carter?

Po tym, jak Aaron powiedział, że zabije żonę swojego brata, Nicka Cartera (członka grupy Backstreet Boys) i ich nienarodzone dziecko, dostał sądowy zakaz zbliżania się do rodziny Carterów. 

Dorobek wokalisty obejmuje pięć płyt: "Aaron Carter" (1997), "Aaron's Party (Come Get It)" (2000), "Oh Aaron" (2001), "Another Earthquake!" (2002) i "LØVË" (2018). Na tym ostatnim albumie znalazł się remiks największego przeboju "I Want Candy".

W czerwcu 2021 r. Aaron Carter zmierzył się na ringu w walce bokserskiej z Lamarem Odomem. Były koszykarz NBA znokautował wokalistę w drugiej rundzie.

Aaron Carter był zaręczony z Kari Ann Peniche, byłą modelką "Playboya". W 2017 r. ogłosił na Twitterze, że jest biseksualistą, choć później przyznał, że miał kontakty tylko z kobietami. Wokalista spotykał się z m.in. Hilary Duff i Lindsay Lohan. W ostatnim czasie związany był z barmanką Melanie Martin, z którą kilkakrotnie rozstawał się i godził.

W 2020 roku Martin straciła ciążę, poza tym została aresztowana pod zarzutem pobicia swojego ukochanego. Mimo to zaręczyli się w czerwcu 2021 r., a 22 listopada 2021 r. na świat przyszedł ich syn Prince Lyric. Tydzień po narodzinach dziecka para się rozstała, a Carter jedynie nadmienił, że jego partnerka utrzymywała kontakt z jego rodziną, z którą był skonfliktowany.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Aaron Carter | teledyski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama